bugün

bayanların gevezelik üst sınırının göstergeci. abi reklam uzayıp para gitmesin diye mi bulmuşlar bunu anlamadım.

(bkz: yok böle bişi)
korku filminde makyajsız oynayabilecek kadar insanlara korku vermekte yetenekli kişi.tek yapması gereken gözlerini kocaman açarak;

_korkmayın!kosla beyazlatmaz.

demesi.
dayaklıktır ve çene ishalidir.
kosla satışlarının düşmesine sebep olması muhtemel kişidir. kendisi aynı zamanda kosla firmasında bişey bişey müdürü olarak çalışmaktadır.
(bkz: sarışınlardan soğuma nedenleri)
gerçekten, hem psikolojik, hem de görsel anlamda gayet itici bir reklam kişisi, ve işin kötüsü kosla bey bunun farkında değil; kaldırımlardaki beyaz taşlara basmaz; koska, pardon kosla standlarına yaklaşmaz oldum sayelerinde. aha bak yine çıktı, itihan koslayı...*
türk milletinin sarısın sevdiği varsayımının çöküşüdür.
otomatiğe bağlamış gibi konuşan, ara ara ne söylediği belli olmayan ayşe teyzenin sarışın ve daha heyecanlısı. ürünü pohpohlamak için bu sarışın teyzenin yanında duran diğer hanımlarda pek doğal değiller doğrusu. ahhh nerede o eski ayşe teyze reklamları, bu bir "cırrt!" bile yapamıyor.
o sarı saçlarından duvardan duvara çalınası insandır. * *
korku filmi gibi bir kadın...
-kosla en zorlu lekeleri bile anında söker atar, deneyelim. mesela ketçap lekesi....
-hayır, yapma nolurrrrrrrrrr!!!
-korkmayın lekelerinizi çıkarır hem de kumaşa zarar vermeden.
-allah rızası için abla, bak allah ın adını virdim yahuuuuu!
-dur kaçma!!
durmadan konuşur bir de onun sesi yetmezmiş gibi doğal olsun diye etraftaki kadınların konuşma ve "aaa" sesleri de fonda yer alır..
adı ilginay göbüt'tür ve kendisi reckitt benckiser'de tüketici eğitim müdürü olmakla birlikte aslında çok güzel ve alımlı bir bayandır. son derece sıcakkanlıdır ve reklamdakinin aksine çok hoş bi ses tonu vardır.