bugün

tv8'de tolga çevik ile salih kalyon tarafından sunulan sinan çetin'in yapımcılığını yaptığı güldürü programı. başlığın açılmasına asıl sebep olan şey ise tolga çevik'i izlerken aşırı derecede burhan altıntop izliyor hissine kapılmanızdır. Bu dikkate alınmadığı sürece farklı bir bir yapım olarak ele alınabilecek bir show programıdır.
tolga çevik'in mimikleriyle insanı koparttığı süper program.cuma akşamları 21:15 te TV8'de..
farklı formatıyla dikkat çeken program.izlemeye değer olmadığı söylenemez.
aynı saatte yayınlanan hbkded*'ye tercih edilesi program... özellikle sürekli başkalarına benzetilen tolga çevik'in oyunculuğu burada herkesi gülmekten öldürmektedir*...
an itibariyle tv 8 de yayınlanan çok komik program. tolga çevik cidden şahane.
tolga çevik muhteşem oyunculuğuyla bu programı izlenesi hale getirmiştir. an itibariyle yarmaktadır.
epey şen şakrak bir program. öyle ahım şahım, devrim yaratacak espriler yok, ama birkaç dakika takip ettiğiniz zaman izlerken ne kadar çok eğlendiğinizi farkediyorsunuz. insanı her saniye güldürebilen, dolu dolu bir saat.
bu hafta yeni bölümü yayınlanmamış onun yerine bu zamana kadar çekilen bölümlerden küçük küçük parçacıklar koymuşlardır.iki gram tutulmasın bir program.şımarırlar, satarlar, sora boku çıkar gene.başka televizyona geçti herhalde ya da geçirecekler..
an itibariyle tolga çevik pinokyo olmuş ve esprileriyle yaran bir programdır.* *
izlenmesi gereken güldürü programı. yeni bir şeyler denenmiş. komik de olmuş.
an itibarıyla yarmaktan öte, karın ağrılarına sebep olmuş harika program. "kütükten pinokyo oymak" üzerine bu kadar fazla espri üretilebilir.
mükemmmel
13.Bölüm çekimlerini 3 Aralık 2007 / Pazartesi günü saat 20:00'de Beyoğlu'nda Ses Tiyatrosu'nda 550 kişilik salonda yapacak programdır... seyirci olmak için 0212 2921777 nolu telefonu arayıp isim yazdırmak yeterli. işim var, keyfim yok, üşenirim gidemem diyenler cuma akşamı saat: 21:15'de tv8 karşısına geçerek tolga çevik-salih kalyon ikilisinin yarattığı kahkaha deryalarına karışabilirler.
şimdiye kadar izlediğim cidden en komik iş. cem yılma bile bu kadar güldüremedi beni.
son dönemde yapılmış en iyi komedi programıdır şüphesiz. salih kalyon üst'ad döktürüyor.
dün geceki belgesel bölümüyle yarmaktan öteye geçen program. program artık iyice oturdu. tolga çevik ve salih kalyon döktürüyor.
an itibari ile tv8 de güldüren eğlence olarak görevini yapmakta olan program.
--spoiler--
yönetmen: vaşaklar geçiyor şu anda.
tolga çevik: yönetmen bizle vaşak * geçiyor.
--spoiler--
bir numara olmaya aday komedi programı.
tolga çevik adlı kişinin yılmaz erdoğan ve engin gunaydin karışımı tripleriyle komik olmaya çalıştığı program. engin gunaydin'ın zaga skeçlerini hatırlayın.
soğuk bir mekanda izlediğim halde, gülmekten kan ter içinde kaldığım program. anlatılmaz. izlemek lazımdır. mış gibi yaparak, mekan, dekor ve zaman kavramından kolaylıkla uzaklaşır. öyleki bir paris sokağında, iett otobüs durağı tabelası görmek mümkündür. tabi otobüs durağı tabelasının kapatılması gene tolga çevik e düşmüştür.
bu akşam matrix uyarlaması ile bizi yine yaracağını umduğum program.
(bkz: izleyin izlettirin)*
saatimi kurdum bekliyorum, programıdır. tadı kaçmasın diye fragmanını bile izlemedim.
kahkalarla izlediğim mükemmel komedi programı. güldürüyor, güldürürken de düşündürmüyor. bir insan daha ne ister ki.

bu arada, tolga çevik'in engin günaydın tarzı hareketlerinin herkesin dikkatini çekmesi programa değil ama tolga çevik'e eksi bir yön olarak ekleniyor. lakin engin günaydın gibi bir insanla bilmem kaç bölüm bir dizide oynayarak etkilenmemek mümkün olmasa gerek.
(bkz: komedi dükkanı nın ilginç gülüşlü seyirci abisi)
bugün kü bölümde mekan değiştirmiş oyun. aman diyorum. hiç bir şey değiştirmeyin. büyü bozulmasın. hele ki kanal değiştirmek.
(bkz: aklından bile geçirme)