bugün

vücudumuzun çeşitli bölgeleri kıl yetiştirmek için elverişlidir. bu bölgelerin başında da koltuk altları gelir. diğer bölgelerde yetişen kıllara nazaran daha hızlı ve kalın çıkması bölgenin ne kadar verimli olduğunu gösterir. ayrıca bu bölgede kıl yetiştirmek isteyenlere tecrübe ile sabit bir bilgide verebiliriz; eğer kıllarınızı bu bölgede yetiştirecekseniz o zaman çok şanslısınız çünkü gübre ve sulamaya gerek yoktur.*
bayanlarda görüldüğünde çok berbat bir etki yaratır...
bayanı erkeği fark etmez leş gibi kokar sıcak yaz günlerinde mümkünse koltuk altı kılı uzatma fantazisi olanların toplu taşıma araçlarına binmemesi sağlanmalıdır.
(bkz: koltukaltı kıllarına isim takan adam)
Bayanlarda görüldüğünde iğrenç ötesi ama erkeklerde görüldüğünde karizma yaratıyor denilen ve bir türlü bayandada erkektede ısınamadığım şeylerdendir. Biri saçlarını topladığında otobüste kafasının üzerindeki demirlere tutunduğunda kısacası kolunu kaldırdıgında gözler koltuk altında olur bu yüzden uzun olmasını tasfir etmiyorum.
bence kesilmemelidir bu. Erkekte yani. Bazı kızlar seksi buluyor hem. Hem kışın akciğerleri korur. Ama bayanlarda iğrenç durmaktadır.
bayanlarda görüldümü mide bulandırır. gördüm biliyorum.
kışın 2-3 ay hiç kesmediğim şey.
Koltukaltları santimetrekarede 1 milyon kadar bakteriye ev sahipliği yapabilir. Traş ihmal edilmemelidir.
Bilimin ilerlemesi ve fiyatlarin eskiye nazaran daha uygun olmasi nedeni ile herkesin koşarak lazer yaptirmasi gereken bölge. Burdan bilimi ilerletenlere bir kez daha cok tesekkurler beybisi.
evrimcilerin aciklayamadigi kıl.
Dünyanın en güzel kadınından bile anında soğutur. Aşık olduğum kadında bile görsem terk ederim. O derece iğrenç geliyor.

Öpüp koklanacak mis gibi ipeksi bir koltukaltı kadının en güzel yerlerinden biridir.
Bir insanın ne kadar pis olabileceğinin aynasıdır.

Eskiden ankesörlü telefonlar vardı, askılı elbise giymiş bir bayan telefonu kaldırdı ve o saçım kadar kıllarla yüzgöz oldum. iliklerime kadar tiksindim.

Kadında ya da erkekte diye ayrım yapılacaksa kadında fevkalede iğrenç duran vücut tüyüdür.
koltuk alti kili pis degildir arkadaslar.
koltuk altinda biriken olu deriler bakteriler koku uretir.
bastirarak bol kopukle yikanmazsaniz koltuk altiniz da killaniz da kokar.
ozunde kil tuy kokmaz koku uretmez.

ben koltuk alti killarimi sever gorsel olarak erkeksi bulurum gereken bakimi yapar mis gibi kokarim.
bir kadinda asla guzel ve cekici bulmam.

not.koltuk alti ayri yazilir aq.
görsel
erkekte de kadında da her şekilde leş gibi durur. Koltukaltı kılını almayan birinin kendisine saygısı da yoktur.