bugün

güzel pişmiş ve tadında yağlı et dönerin yanında yiyecek ekmeği olmayan, bu et döneri saman altından devre dışı bırakırsak zirveyi kapatan efsanedir.
harika bir lezzet. oruçlu oruçlu aklına getirmeyin insanın be.
Antalya'da uykuluklu olsun deyip zirve yapıp. Ispartda marul olsun mu sorusunu duyunca hasretle beklediğim lezzettir.
Çok sevdiğin, hiç sevmediğim bildiğin sakatat.
cok pahali olmasa 4-5 porsiyon yenilecek lezzet.

not: 1 porsiyon da yatiyor.
Olsa da yesek dediğim. Param olsa çıkar 20 midye 1 yarım kokoreç gömerim şu an.
görsel
Çoğu insan tarafından fazlaca yerilir. Ama nerde güvenli bir şekilde yiyebileceğini bildikten temiz bir kokoreççi bulduktan sonra efsanedir.
olsa da yiyip orgazm olsak
çok lezzetli bir yemektir. ayrıca kokoreç bağırsağın boklu olmayan kısmından yapılır. beğenmeyenler ot yesin.
arkadaşımın işlettiği çay bahçesinde eleman sıkıntısı varmış yardıma gelir misin dedi seve seve kabul ettim. gecenin bitişinde benden sana bi kokoreç dedi onu da seve seve kabul ettim. Neyse çıktık söyledim birer tam, ama öyle tatlı geldi ki, açtım içini kekik acı biber pul biber ne varsa dolduruyorum. sonuç hala tuvaletteyim ve üstüne üstlük pazar sabahları gelenekselleşen halısaha maçında bile etkin bi performans gösteremedim. ne olursa olsun seviyoruz yiyoruz.
Izmir usulu domatessiz daha kuru ve kimyon agirlikli, istanbul usulu domatesli biraz daha sulu ve kekikli.

Izmirliler istanbul usulunu sevmez istanbullular izmir usulunu. Gecen hafta cengelkoyde yedim muthisti ama midemi bildigin cayir cayir yakti. Izmir usulunde oyle bir sey olmaz.
Ultra leşlik belirtisi.
gece gece canım nasıl çekti biliyor musunuz? uf, hadi bana kokoreç al sözlük. *
kalın değil ince bağırsaktan yapılır. bok kalın bağırsakta üretilirken kokorecin yapıldığı ince bağırsak yenilen yiyeceklerin emilerek kana karıştığı yerdir. (kokoreç ince bağırsaktan yapılır) bu yüzden kokoreç boklu bir yemek değildir.
bokunu yerim bokunuu.
Çohoş yaa.. kim bulduysa helal olsun..

UZUN zaman oldu Yemeyeli..
Onsuz olmayan..
kokoreç ege'de yenir ayrıca kokoreci domates vs. ile yiyen adam makyaj yapar makyaj.
Hem sokakta, hem acılı, hemde egede yedim biraz önce.. mikemmeldi.. darısı başınıza..
Abi aç ölecek olsanız yenmeyecek bir icat * Görüş çatışması.
burda profesyonel yapan bir yer var ince kıyım yapıyor enfes oluyor.
bunu seven kızlar ekseriyetle penis de sevmekteymiş. zira kokoreç sığır taşağından yapılıyor diye biliyorum. ya da kıçından.
kokoreç'e iğrenç diyen insanı taşlayın. -Kuran-ı Kerim Kokoreç süresi 54. ayet.
istanbulda çengelköyde mutlaka yenmesi gerekendir.