bugün

bilmeden yorum da yapan bünyelerdir.
böylelerini sagopa'ya havale etmek lazım gelir.

--spoiler--
Klavyelerle çok haşır neşirsin oğlum
Fantezilerin net anlaşıldı
Nette pek de net değilsin
Önüme gelde bir laf et
Egonu ertelet velet
--spoiler--
asıl gerçek klavye delikanlıları "klavye delikanlısısın olm" diyenlerdir.
(bkz: özel mesajla sataşan yazar)
nihat genç indinde orkid kullanan erkek.
kendisine güveni olmayan kişilerin oluşturduğu grubun genel adıdır. eh herkesin masturbasyon şekli farklı tabi.
plastik dünyanın naylon delikanlısı gibi bir şey olsa gerek...
(bkz: dijital dünyanın klavye delikanlıları)

(bkz: kuzey)
ran icun deyuverdi allah allah deyuverdiler zamanleyin, gecmis lahza olar eki. oyle ki, klavye delikanlisi olmak ister bir adet beyin, tekmili desteleri on saymasini bilecek kadar yetenekte parmakta cabasi amcasi.

simdi sunu soylemek lazim geliyor derunden. delikanli olmak sanilanin aksine renk korune siyah, alaim i semaya firildak beyaz sahibi olmak degil, bir cesit cosum, tasim, feragat halidir. ve fakat gorunun o ki, klavyesi eyi olan, kelimeyi sakkada sukkada gedigine oturtan, smiley atmadan msn kullanan insan evvel zaman icinde prens, kalbur zaman icinde de delikanlicanadir. kani kanlicadir, hoyratkanli, serinkanli, sogukkanli, bitikanli, yunukanlidir. fakat klavyekanli insan evvel ki, zavalliligim ve yetmezligimde yapar idi; asabiyete bulastigi anda cuk gormus yeni kiz gibi titrer, e be ran, sen ki bicare olmayi bilensin, kiz olmayi nerenden hissedersin diye beyin firtinasini retorige dokmus, klavyekanlarla hic mi hic isim olmaz simdi, msn de isim var, manita titretilmeyi bekler.

sahsim adina konusmak istersem ve klavyenin ustunde 32 psikopat donuyor ulan benim basimda dediysem benden once korkun, sonra tirsin. ben bir klavye delikanlisiyim ve bununla ovunuyorum.
sözlükte bolca bulunan güruh. terörist(onların tabiriyle "gerilla olacam ben") özentisinden tit militanı özentisine kadar bir çok varyasyonu mevcuttur. gerçek hayatta pasif bireylerdir, muhtemelen daha ileri bir kültürden arkadaşklara(yada herhangi bir arkadaşa) sahip değillerdir.

not: hayır kardeşim ben değilim onlardan biri. ben klavye enteliyim. gerçek hayatta ise orman kaçkını, sizin elit midenizin kaldırmayacağı "kıro" diyeceğiniz tiplerdenim. ayrıca sizden çok hoşlandım bağyan. benlen çıkarsınmı!? ha?
kendini bir b.k sanan tiplerdir.

yaptigi hatayi yuzune vurdugunuzda kopek gibi kapmaya baslar boyleleri. karsilarindaki bay mi, bayan mi bilmeden hakarete baslarlar. bayan oldugunu anladiklarinda da usluplari degismez.

terbiyesizlik, ahlaksizlik diz boyudur. edep, haya zaten hak getire.

allah islah eder umarim boylelerini.
Ali Murat Güven'in bugün yeni şafak'ta ekşi sözlük ile ilgili yazdığı yazısında, sözlük yazarlarını itham ederken kullandığı ifade.
(bkz: http://www.yenisafak.com.....2007&y=AliMuratGuven)
(bkz: klavye erkeği)
sol framde siyasi başlıklar artıkça diz boyunu aşan şahsiyetler.
(bkz: vur olum patlat gözünü vur vur)
klavyesi bozulduğunda eli ayağı birbirine karışan delikanlıdır. o zaman sadece mouse çocuğu gibi olur.
uludağ sözlük teki faşistlerin hepsidir. nicklerini tek tek belirledim olum yandınız lan siz valla. *

edit: korktular. hahaha. korkacaksınız tabi.
faşist olmak elbette kötü bir durumdur, bir müslümandan faşist çıkmaz, ama çok zorda kalınırsa tercihen, ibne olmaya faşistlik tercih edilebilir.

delikanlılık onur gerektirir, delikanlı ol 2 dakika da ister gerçek hayatta ol ister sözlükte, eyvallah.
tamamen "loser" bi tiptir. günlerce bilgisayar başında oturur. güneş ışığına çıkamaz.
pkk ile sözlük üzerinden mücadele eden kişidir.
sanal alemde 10 kaplan gücündeki delikanlıdır. *
kendisiyle sozlukte birilerinin bir derdi olup olmadigini merak ettigim kisidir...herkes bu sozlukte haddini bilecek...yoksa had bildirmeyi de o yazilan entrylerin hesabini sormayi da iyi biliriz...kimseden korkumuz yok bizim...akilli ol sozluk.

(bkz: iste boyle bir sey)
- Ay bu benim ayol.
Hiç bir korunağı olmayan,gerçek hayatta bir çok kere dövülerek susturulmuş,ahmetin yada mehmetin 5 ytl verip arif koş şurdan bize 250 gram fıstık birde 2.5 kola al diye ezdiği,pc başına geçince vücudundaki yeni bitme tüylerin kendini aslan zannetmesine neden olan, önüne gelen herkese küfür edip ahkam kesen herkesin kafasını kıracagını zanneden ezik bir o kadar da ucube adam çeşididir.:]
(bkz: klavye delikanlisı)
Hayatta kendisi 20 yaşında iken 5 yaşındaki çocuk tarafından bile dize gelirilen,klavye başında ise kuru sıkan tiptir.
gerçek hayatta bişey olamamış, olmak istediği adam gibi davranmaya çalışan kişi..