bugün

ağzı iyi laf yapan erkeklerin uydurma sanatı. genelde işe yarar ama böyle bir sanat olmamalıdır. saçmadır.
bakınız:
kız: bu kadar kısa zamanda neden böyle oldun ki bana karşı?
sanatçı: bilmiyorum... sana inanıyorum ben. yani samimi olduğunu falan düşünüyorum yada mutlu olabileceğimizi hissediyorum.
sonra ise ne bileyim sanki sıfırdan başlıyacak gibiyiz herşeye.
sanki saçma, yada türk filmi alıntısı olucak ama kaderimize birden yazılmış gibiyiz. öle dünyanın kalabalıkları içinde yapa yalnız boğulurken, karşıma çıkan bir sevgili... düşünmesi bile güzel. elimi tutan, uçurumdan düşerken sahip çıkan birinin olabilme ihtimalini düşünmek... çok mutlu ediyor. kalbimin fokurdadığını hissediyorum.
farklı oluyorum anla işte.
belki sevgilin değilim ama olmak istiyorum. öyle ani olması saçma ama umrumda değil. benim için önemlisin anla...
kız kısmı yediği sürece ölmeyecek, sürekli kendini yenileyip her daim çağa ayak uydurabilecek sanat.
(bkz: kızları etkileme dili ve edebiyatı)
gerektiği yerde o dile sahip çıkmakla başlaması gereken sanat*.
rapid tongue movement (rtm) olarak da adlandırılan süreçtir. bu süreçte, adı üzerinde dil'in hızlı hareketleri göze çarpar. erkek için belirli bir ısınma dönemine kadar dil kasını ağrıtabilen bu hareket, hanfendilerin göz bebeklerinin büyümesine, tüm vücud kaslarının anlık kasılmalar geçirmesine ve değişik sesler çıkarmalarına (halk arasında inleme olarak tabir edilen) sebep olur. dikkatle ve özenli bir şekilde kullanılmalıdır. dişler de devreye girebilir.