bugün

uzak durulması gereken, ellerinde olmayan ürünü satan ayrıca da sipariş ertesi günü kargoya verildi şeklinde(verilmediği halde) sipariş özeti sunan site.

3 mayıs 2016'da vermiş olduğum kitaplar ne hikmetse elime geçmedi. whatsapp numaralarından ulaştığımda bir tane kitabın ellerinde olmadığını, onu beklediklerini söylediler. 10 gün geçti ses seda yok. tekrar yazdım. bu sefer sert bir tonla : 10 gün geçtiğini ve bir hareket görülmediğini söyledim. bunun üzerine ellerinde olmayan kitap yerine başkasını yollayalım dediler. ben de afaki siteden gözüme ilk çarpan kitabı söyledim. bu kitala benim aldığım arasında 6 lira fark varmış. 6 liralık farkı hesaplarına havale geçersem tüm kitapları yollayacaklarını söylediler. 6 lira! yahu sen bana elinde olmayan ürünü satmışsın. 10 gündür ses etmemişsin. üzerine ben mesaj atmasam aklında bile değilim (aldığım kitaplar da kpss kitabı. yani bir gün bile benim için çok değerli). üzerine benden 6 lira istiyorsun ya 6. rezilliğin daniskası bir site. ben de istemiyorum sizden kitap falan dedim. bari elinizdekileri yollayın. bakalım dün(12 mayıs 2016) kargoya verdik dediler. bekliyorum. gelince buradan düzeltme yaparım.

özetle: birazcık kar edeyim diye sakın ola bu siteden sipariş falan vermeyin. unutun böyle bir sitenin varlığını.

not: sitelerindeki canlı destek sistemi de ayrı çöp. çalışmayan destek yapmışlar.

düzeltme: bugün çağrı merkezini aradım. kargolar çıkmamış. para iadesi talep ettim ve en geç perşembe günü sabahına kadar mühret verdim. eğer o para iadesi gelmezse tüketici haklarıyla işleri var. aman hiç bulaşmayın bu siteye. tekrar söyleyeyim.
dolandırıcı site. kitap siparişi verdim ne kitap geldi ne arayan soran var. telefon numaraları yalan açan yok, whatsappa bakan yok gitti param
Kitapsız bunlar.