bugün

yine dahil olabilmek istediğim bir statü.
kitap okumayı boş vakit olarak görüyorsanız eğer o da sizin varoşluğunuz...
Bilgi içerikli entrylerin eksilendiği bir platform için gayet normal bir başlık. Bu kafayla devam edin siz.
Bir söz vardı. kitap okunan zaman boş değil dolu zamandır diye.
Kitap okumayı sadece boş vakit etkinliği olarak gören insan...
Valla şuan önümde okumaya devam etmek istediğim bir kitap varken sözlükte takilarak büyük boş yapıyorum. Aferin ona insanıdır.
kitap okumaya vakit bulunmaz, kitap okumaya vakit oluşturulur. kitap boş zamanınız kalınca okuyacağınız bir şey değil amk. kitaba özel zaman ayırmalısınız.
kitap boş vakitlerde okunacak bir keyif aracı değildir. kitap okumak için vakit yaratmak gerekir ki o vakit de kesinlikle boş değildir...
kitap okumaya ve spor yapmaya vakit bulamayan insan insan değildir.
Kitap okumak için boş vakit yaratmak lazım kitabı bir boş aktivite aracı görmemek lazım.
Kitap okumak boş vakitte yapılıcak bir iş değil, kitap okumaya vakit ayrılır.
Benimdir. Şu an mesela vaktimiz boş. Kitap şu an dahi okunabilir. Önemli olan ertelemeden fırsatları yaratmaktır.
işsizdir. Evet
kardeş ben solağım. evet.
Bunu diyen gerizekalının gününün yarısını sağ elini sikerek geçirdiği gerçeğini unutmayalım.
bir işe yaramayan iki kelam bir şey okuyunca dünyanın sırrını çözdüm sanan asosyal tiptir. evet.
Boş vakti olan insan değildir. Uykusundan feragat edip vakit ayıran insandır.
Hayatında bir kez bile kitap okumamış mal beyanıdır .
kesinlikle bilgilenmek için bile kendine zaman yaratan insandır.
afferim onlara.
Zaman yönetimini iyi yapan insandır.
Kitabın önemini anlayamamış insandır. Atatürk cephedeyken bile kitap okumayı bırakmamıştır.

Pardon sen bilgisayar başında millete laf yetirmek ve ülkeyi kurtarmakla meşgulsun tabi. Nerde kitap okuyacak boş vakit(!).
kitap, boş vakitlerde okumak için değildir.
boş vakit, kitap okumak haricinde kalan vakittir.
Özendiğim insandır. Gerçi ben evde bomboş yatarken de üşeniyodum okumaya ama şimdi vakit bulamıyorum.
teknoloji bağımlısı olan şahsımın e-kitap okumaya başlayarak yarattığı boşluk. eğer telefonunuzdan, bilgisayarınızdan kopamıyorsanız bu yönteme başvurun.yoksa kimsenin kitap okumaya vakti olmadığını düşünmüyorum. sadece teknoloji bağımlılığı çoğumuzu uzaklaştırdı kitaplardan. kısacası e-kitapla başlayın gerçek kitaplara da zamanla döneceksiniz benim gibi.
kitap okumanın anlamı boş vakit değildir.