bugün

henüz bunu izlememiştir: https://www.youtube.com/watch?v=-RXRHmIFB_c
Mazisinde aşık olup acı çekmiş erkektir. Sonra vay efendim erkekler neden aşık olamıyor. Gerildim evet.
yada olmak istemeyen? zira "siken de kazanmıyo, velâkin seven de" derler. burnu sürtmüştür?
Kahpeler ve namıssızlar tarafından yıldırılmış, soldurulmuş erkeklerdir.
Menfaatsiz iyilik yapan insan olmadığını düşündüğüm için zordur.
aşık olmayı geç, kimseden hoşlanamıyorum bile. çünkü korkuyorum.
büyük abimdir.
45 yaşında bekar biri. evlenme konusunu bile hiç konuşmuyor, umursamıyor bile.
aklının bir köşesinde eskiden kalma kırıntılar vardır. batıyordur bir yerlerine kalbinin. kendi farkında olmasa da engelliyordur bir şeyleri.
Uygun eş adayını bulamıyorum. Çevrem pamuk gibi adamsın neden bulamadın diyorlar. Amaç bulmak değil karakterine uygun mu onu bilmek gerekir diyorum. Yoksa herkes bulur.
ben kimse miyim diyen kıza dayanamayıp aşık olacaktır...
Kime aşık olacağını şaşırıyor olabilir ehehe.
Birine çok aşık olmuş fakat sonunda hayal kırıklığına uğraşmış olması muhtemel.
Ortada çok kısır bir döngü var. Karakter bakımından çok güzel olan kızlar kendisini tamamlaması için fiziksel olarak yakışıklı erkekleri seçiyor. Tabi bu erkeklerde tipine güvenip ay götüm havasında oluyor ve o kızları harcıyorlar. Karakteri güzel olan erkekte fiziksel olarak güzel olan kızlara yöneliyor bu sefer de onlar harcanıyor. Bu her iki tarafta aşka küsüyor, ortalık içi bi bok etmeyen tipiyle var olan sözde güzel ve yakışıklılara kalıyor ortalık. Yiyin bitirin birbirinizi.
1 kere olduk yeter. zaten 1 kere olur o iş.
Aşk mı kaldı ablacım kandırmayın kimseyi hadi devam et.
Hormonlarını kısa sürede nötürlettirmeyen, tatlı tatlı süründüren,zekası zekasına, tipi tipine uygun hatun kişisi ile denk gelirse illaki aşık olur bu adam. Amma velakin ruhu dejenere ilişkilerin dehlizlerinde çamura bulanmışsa aşk ne yapsın.
sevmeyi denediğim kadınlar bana pişmanlığın tanımını tekrar tekrar yazdırdı her defasında. ben bir günde vazgeçmedim bu işlerden.

haa bu arada. mahalledeyim, tanım değişikliğine hazırım.