bugün

Yalnız arkadaki adamın bakışlara koptum.

Bir star Abla.
bana bir zararı yok ama dövesim geliyor tam sopalık.
22 yaşlarında zeki bir insan. ajdar'ın milanyum versiyonu. popüler kültürün en verici ürünü.
https://eksisozluk.com/entry/63992429

kerimcan'ı kıskanıyormuşuz.
görsel

bu herifi mi kıskanıcaz ? hiç güleceğim yoktu.
Olum bi uyarın lan. Mahalle bakkalına giderken açtım ben bu videoyu...
Tecavüze teşvik yasasını okudukça fantezi yapıp heyecanlandığını düşündüğüm gereksiz.

Ayol burda ben varken ve isterik halde beklerken niye kadınlara tecavüzzz ediorlaaar diye iç geçiriyor muhtemelen.
sorun şu ki halkımız bunun çıktığı sahneye gidiyor bu herife para kazandırıyor. sosyal medyadan bunu takip ediyor. yazık.
Cinsel kimliğine hiç kimsenin lafı yok, tercihleri istediği yönde olabilir. Zaten birçoğumuzun eşcinsel arkadaşları vardır. Ancak problem bu kişinin hareket, tavırları, bazı insanları küçümsemesi ve gösterilen tepkinin kişiliğiyle değilde cinsel tercihi için olduğunu sanması.

Ama bizim insanımız popüler olan ne varsa köpeği olduğu için böyleleri daha çok sırtına binip servetine servet katar.
askere gideceğiyle ilgili ortyaya atılan iddialarla yarmış olan insan. gerekçe olarak da şunu göstermişler:

görsel

açıklayayım, isim benzerliği bu şimdi dağılabilirsiniz. *
görsel
Nefret ederim.
Bu zamana kadar herhangi bir şekilde herhangi bir şeyini izlememekten direttiğim fakat artık ismini duymaktan bunalma noktasına gelince http://www.youtube.com/watch?v=3V3rLFRcKNg şuradaki videosunu izlediğim şeklini sıfatını siktiğimin soytarısı.
(bkz: değişik)
(bkz: ilginç)
Gavat bebe.
kız tipli erkek.
Bi buna bide kalben'e gıcığım tez zamanda unutulur giderler inşallah.
(bkz: Ay ne manaağ)
Sempatik bulduğum ama hiç komik bulmadım bir insan. Hani oturur arkadaş olur, dertleşirim kendisiyle ama hal ve hareketlerine gülmem şahsen. Niye fenomen oldu anlamış değilim.
Eşcinseller vardır ve her yerdeler. fakat daha öncesinde tercih ettiği hayatı bu kadar özgürce yaşayanını hiç görmemiştim. Hele şu görüntüleri izledikten sonra,

https://goo.gl/opN7l6
Bu o. çocuğunkine eşcinsellik değil, bildiğin ibnelik denir...
Saygı duyduğum birisi. Kişilik özellikleri, giyim tarzı, yaşam tarzı herkesin kendi seçimidir bunlar hiç önemli değil önemli olan beni eğlendirip eğlendirmemesi. Über derecede gülüyorum o halde varım!
ilgi orospusu erkek. Prim vermeyin desem ne fayda. Vereceğinizi verdiniz. Yazık.
Bu adamı duyunca görünce Tek bir şey geliyor aklıma . dildo
(bkz: histrionik kişilik bozukluğu)
bu ülkede insanların parayla her istediğini yapabileceğini , ülkenin paraya, güce taptığını gösteren şahıs. bu ülkede hiçbir eşcinsel bu kadar çirkince davranışlarla rahat yaşayamaz, yaşatmazlar , her 70 yaşındaki adam 20 yaşındaki kızlarla evlenemez , her muhalif tvye çıkamaz ama her çamur ağızlı tv programlarına çıkabilir , translar sokaklarda ölür, hak ister karşısında muhattap bulamaz ama bülent ersoy cumhurbaşkanıyla görüşebilir . Bu liste daha çok uzar . Kimsenin cinsel tercihi bizi ilgilendirmez ama birileri güçle , parayla bazı ayrıcalıklara sahip oluyorsa orada bir sıkıntı vardır.