bugün

(bkz: abazanlar am yemini etti)
sadece içgüdüleriyle hareket eden babunları andırırlar.
ramazan bayramından çıkmış ergen gençliğin kendisini zor attığı mekanın kapısında yaşanır.
(bkz: hepinize yetecek kadar var)

(bkz: tek sıra ol kol boyu mesafe al)
amacları karıya itelemek gibi görünsede birbirlerine itelemeye calısan kalabalıktır...
ganimeti kapma telaşında olan ''sertleşmiş'' ahali. indirime giren alışveriş mağazalarındaki kalabalıktan görüntü olarak farkı yoktur. amaç, ilk girip en iyi malı götürmektir.

(bkz: atıl kurt)
"kerhaneye zenci gelmiş lan" dedikodusunu duyup da yetişen infial içindeki kalabalıktır.
zamanında kabarık montların moda olduğu zaman, o kalabalıkta birsürü sigara yanığı dolardı montlarımız... *
çoğunluğu "osbir" malzemesi toplamak için itekleşen kalabalıktır.

18-20 yaş arası gençlerin şöyle bir diyaloğuna kulak misafiri de olmuşluğum vardır.

- abi ben girmem oraya ya. boş yere para veriyoruz.
+ olum ne parası vercez. malzeme topluyorum ben, eski arşiv baydı artık. gidelim de şöyle 1 gb malzeme çıkar. hehe.
içerideki kadınlardan biri bazen bunlara doğru "şişt sen, gelsssene" deyince hepsi birden "ben mi?" derler...
eskidenki yağ kuyruklarını anımsatır. kimileri işte karnını doyurmak için itekleşir, kimileri içlerindeki hayvanı doyurmak için itekleşir. benzerlik bu kadarla sınırlı değildir. milleti aç bırakıp itekleştirenler reklamlarda seksi pompalar, filmlerde seksi pompalar, gazetelerde seksi pompalar her yerde seks gören insanlar ya sapık olur çıkarlar ya da kerhane önlerinde delik peşinde koşarlar.
muhetemelen, bu mekanda işe yaramayacağı aşikar olduğu halde "bi arkadaşa bakıp çıkıcam" klişesiyle kaynak yapmaya çalışan birinin sebep olduğu itekleşmenin ürünüdür.*
Olgun abazaların toplandığı gruptur. Şayet bunu habere çevirirsek:
Brazzers, Naughty America, Mofos, Dorcel gibi şirketlerin yıldızlarını aradıkları açıklanıldı. En çok katılım Türkiye'den olduğu söyleniliyor.
(bkz: real troll warrior)
Türkiye yerli abazası. Genellikle, türklerden ortaya çıkan bir manzaradır.
görsel
görsel