bugün

eski türk filmi klişelerinden.bireyler halinde pek etkili olamasalarda gruplar halinde son derece yırtıcı oldukları aşikârdır. ucuz fiyatlarla kepenk açan elektronik market,giyim kuşam mağazasının kapısında itekleşen bilinçsiz tüketim canavarlarıyla genetiksel benzerlikleri bulunur.
acelesi olan, borsacıları anımsatan kalabalık.
sabah erkenden kimse kaymadan ben kayıyım düşüncesi taşıyan insan.
etraftakilerin bakışlarına aldırmadan sıra bende diye bağrabilen kalabalıktır.
Yumurtaya hücum eden spermlerden farkı yoktur.
hali hazırda itelemek eylemeni gerçekleştirmek üzere sözleşmeden toplanmış kalabalık.

herkes aynı eylemi gerçekleştirince işteş fiilden, iteleşen azgın kalabalık ünvanını haketmiş olan insan topluluğudur.
(bkz: itekleşme seviş)
kerane kapısında halk günü indirmi dolayısıyla oluşan kuyruğun gerçekleştirdiği eylem.
olaya girmeden önce birbirlerine avans veren kalabalıktır, bi nevi ön sevişme.
keranede jenna jameson, ashlyn brooke ve sylvia saint'in çalışmaya başladığını öğrenen kalabalıktır.
içerideki hatunlara bakıp önündekine yaslayan abazan gürühu. *
ilişkiye girmek için bekleyen erkek sürüsü.
muhtemelen keranedeki yılbaşı indiriminden faydalanmak isteyen kalabalıktır.
bi de bazıları çok bekleyince sırada içeri girmeye gerek duymazlar. yeter o onlara. sandviç yapıyo adamlar adeta.
okullarda kantin önünde itişmelerden daha tehlikeli durumdur.
http://i.ytimg.com/vi/MLhMJ0h3BJ4/0.jpg

http://i.ytimg.com/vi/OUTdNE9Es7k/0.jpg
eğer ilerleme olmazsa, dünyanın görüp görebileceği en büyük gay grup seksine dönüşebilecek durumdur.
(bkz: inci sözlük yazarları)
acınası abilerdir. hem tipsiz, hem parasız, hem de abazadırlar. zaten onun için kasap önünde yalanan kedi gibi bekleşmektedirler kerhanenin önünde.
(bkz: kerane)
(bkz: itekleşmek)
cayır cayır yanan, memeleketimin mağdur insanları. hizmetin kralını hakeden, pantolonu şişkin cebi dolgun kalbi küt küt yetişkin varlık.
kerane kapılarının 9 da açılmasıyla gerçekleşecek ilk sıra kapma izdihamıdır...5 dk içinde herşey rayına oturacaktır sakin olunuz.
özellikle malum yerin açılış saatinde popülasyonu yüksek olan kitle.

o saatlere denk gelen ve kapıdaki polisle vatandaş arasında geçen bir ankara kerhanesi diyaloğu;

- memur bey ne zaman açılacak bu kapı yahu?
+ bekle kardeşim. saat 11 olsun alcaz içeri.
- yahu ben böyle rezalet görmedim. istanbul'daki kerhanenin kapısı saat 7:30 oldu mu açılıyor valla.

kitleye dahil olduğum zamanlarda sık sık karşılaşırım bu ve benzeri muhabbetlerle.
ilişkiye girmeden önceki ön sevişmedir...
(bkz: sözlüğün en kalabalık olduğu an)