bugün

Pokemonun etkisinde fazlasıyla kalarak kendini camdan atan ve ucacagını dusunup kolunu bacagını kıran bir yavrucuktu,yanılmıyorsam ismi ferhattı...
Hatta rivayete göre doktor hastanede sorar ferhata neden atladın camdan ferhat diye o da ben pokemonum gene atlarım diye cevap verir.
(bkz: kendini film karakteri sanan genç)
(bkz: pika pika madafaka)
o zamanlar pokemonu büyük zevkle seyredenlerin büyük beddualar ettikleri,uzuun uzuun sövdükleri kişidir.zira onun yüzünden çizgifilm yayından kaldırılmıştır.
dipnot: salaktır da zira pikaçu uçamaz*
çocuk salaktır.
pikachu ise beraat eder,zira suçsuzdur.
Kendini polat alemdar sanan yetişkinlerden daha zararsızdır. *
(bkz: kendini pikacu sanan kahraman) bu modelide var, aramızda kalsın...
uyumak için topun içine girer. annesi ash* sabahları uyan artık biğkacuu hadi kardeşin kauçuğu da uyandır der.
pikaçu elini yüzünü yıkar ve ilkokul 3 gitmektedir o sıralar. kahvaltı biter, okula gider ama herderse giren hocaya da ayar olmaktadır.
kıllık üstüne kıllık yapan bikaçu şamarı yer. bi okur üfler elektrik çarpar hocayı. sonra disipline verilir bu çocuk. artık pokemon onun asıl mesleği olmuştur. yakın çevresindekiler ise doktor avukat falan olur ama pikachu artık "pika pika" dır.
günümüz çizgi filmlerinin çocuklar üzerindeki etkisini apaçık göstermektedir. yoksa biz he man, ninja kaplumbağalar izleyince onlar gibi olmaya çalışmıyorduk.
(bkz: kendini pikachu sanan kazık kadar adam) ayrıcana karısını da cigilipop sanmaktadır...böyle bi davardır bu...
(bkz: pokemon ferhat)
kendini balkondan bırakan salak çocuk..
pencereden atlamak yerine priz şalter falan kurcalaması gerektiğini bilmesi gereken çocuk. ayrıca kendiyle özdeşleştirdiği pokémon hakkında yorum bile yapmıyorum o kadar karizma pokemon arasından. kendini yumoş sanıp çamaşır makinesine girmeyi denemelidir bence.
Yaratıcılığı ile reklamcılık dersinden 100 puan almamı sağlayan şükran duyduğum minik insan.
seni seçtim pikaçu dedikten sonra pikaçu olup pikaa pikaçuuuuuv diyerek ortalarda dolanan çocuktur. kimi zamanda balbazar, skitty, charizard olduğunu sanar minik arkadaş.
sayesinde çocuklar pokemon illetinden kurtulmuştur. Çünkü ferhat yaptığı gerizekalılıkla rütüğün dikkatini çekmiştir. teşekkürler ferhat.
çocukların yüz karasıdır. gerizekalının önde gidenidir. hadi ben pidgeotto yum diye atlasa içimiz yanmayacak. ama a salak çocuğum hiç izlediğinden bir şey anlamıyor musun sen? pikachu nun uçtuğunu ne zaman gördün sen? o kadar filmini izledim. her gün tv de de izledim. yok yok. nerenden uydurduysan artık onu. olan bize de oldu zekasız velet. senin yüzünden hayatımın çizgi filmi pokemon dan uzunca bir süre ayrı kaldım. tasolarla yetinmek zorunda kaldım. yapılır mıydı bu bana haa?
charizard sanmaktan iyi birşeydir. uçmaya çalışmaz. birilerine elektrik fırlatmayı başaramayınca normal haline geri döner.
çocukda mallık vardır biraz zira pikachu uçamaz ceyran çarptırır.
pokemondan hemen uzaklaştırılması gereken çocuk dur.