bugün

müzeyyen öğretmenim ile son bulan aşktır, ne kadar da sevmiştim. Sürekli dersine çalışmalar, derste parmak kaldırmalar, test ve soru çözdürmek için yanına gitmeler, sorduğu soruyu aferin almak için cevaplamalar, dersten sonra uzaktan bakmalar, öğretmenler odasına gitmeler ve daha nice çocukça hareketler, acaba anladı mı bilmiyorum ama hiç ters tepki göstermedi.

Şimdi evlenmiş, 10 yaşında oğlu var, bi de tatli mi tatli 4 yaşında kızı.
türkçe örtmenime aşık olmaktır, ama o bilmedi.
öğretmendir o.
eğer gerçek aşksa hiçbir problem yoktur ki zaten. aksine, kendinden büyük birine aşık olmak bazen iyidir. 10 yaşın verdiği olgunluk, belki kişinin hayatına da çok şey kazandırabilir.
ilk okuldaki burak hocadir. Ondan uturu iyidir matematigim *
Evlenenleri vardir. Mistir.
aşk yaşlarla sınırlı bir olgu değil dedirten başlık. aşk ruhlarda yaşanan duygularda hissedilen bir şey ki bunun da yaşı olmaz.
aradaki yaş farkı 10 dan fazlaydı ve biz sadece bakışmakla kaldık...
Harika bir seksin habercisidir.
ayıp değildir.
aşk değil hayranlıktır o hayranlık.
10 yaş çok büyük bir yaş farkı değil. Burada olay olgunluk ya da çocukluk derecelerinin yakın olup olmamasından geçiyor.
lise 2'de çevre mühendisi olan fakat bizim okulda sözleşmeli ingilizce öğretmenliği yapan hocama aşık olduğumu aklıma getiren sorunsaldır.
Genellikle basima gelen olaydir. 10 yas buyuk bi adam bana neden asik olsun gerci orasi da var.
Kız için normaldir, erkekler geç olgunlaşır zaten. Evlendiğinizde de gözü genç kadınlara kaymasın. Sonra o gözleri oymakla uğraş dur.

Erkekler için bilemeyeceğim. Ailesinin çevresinin arkadaşlarının kötü tepkilerini kulak ardı edecekse neden olmasın.
duyguların yaşından büyük olması olayıdır. sakıncaları olduğu kadar, faydaları da olabilir.
erkekler geç olgunlaşır zırvasına koca bir hasiktir çekiyorum, kimin ne yaşadığını kimse bilemez.
hayatı boyunca babasının prensesi olarak el bebek gül bebek büyüyen yumurta kırmayı bilmeyen cici kız mı benden daha olgun? shitiniiiz.

başlığa değinmek gerekirse, aşk yaş, ırk, din, dil farkı gözetmez.
Pedagojik formasyon sınıfında böyle bir kız mevcut .
Ben 35 yaşındayım o 22 yaşında. Cokta tatlı zilli ama ben evliyim ve eşimi de seviyorum.
Kırmadan uzaklaştırmak istiyorum fakat biraz zor olacak sanki.
Aşkın yaşı yoktur, mantıklı hareket edebilmek vardır.
surekli trip atan ezik kizlardan sıkılıp gercek aski bulmaktir.
Aşk değil hevestir.

En önemlisi saçmadır arkadaş.

Kendinden 10 yaş küçük birine aşık olmakla eşdeğerdir.
küçük olan taraf reşit ve yaşanan aşk tek taraflı değilde iki taraflı ise gayet olağan kimseyi ilgilendirmeyecek bir durumdur.
eski sevgilimin yaptiği bir eylemdir.
alenen.
sübyancılık alenen.
abi kiz 15 sevdigi 25 yasinda nesil farki inanilmaz var.
güncel Önemli Başlıklar