bugün

iğrenç insan beyanatı. okurken ben utandım.

https://evlatlikarayanlar...iz-cocugu-ve-es-ariyorum/
Kendi kızını evlendirerek çok hata etmiş şerefsizdir ki madem kızım dediğininle cinsel ilişki hevesin var neden elin oğluna verdin ki diye sorulası adi varlıktır.
Penisi kesilip eline verilmelidir. Yok yok eline değil anladın sen onu.
tamda dalyarak erkek modeli denilen
erkeğe uyuyor üstelik aynı mahallede oturuyoruz hiç yabancı gelmiyor tipi umarım karşılaşırız. iki çocuğu olmuş evlendirmiş utanmadan ilan verip 18 yaşından büyük kız arıyor daha doğrusu 18 yaşında arıyor deyyus. insan
utanır böyle ilan vermeye en azından insan çocuklarından utanır. küfür etmeye bile değmez böyle insanlara.
bambaşkaymışsın.

aşağıdaki yorumlarda tam bu gavata göre bir eleman var aslında;

--spoiler--

merhaba hem oğlunuz, hem tokmakçınız olmak isterim. ekipmanım 21 cm.

--spoiler--
insanı insan olmaktan soğutan ilan. Arkadaş bu nedir ya? Böyle bir ülkede kız olmaktan utanıyorum. Sadece eş dese yine iyi, hem eş hem kız çocuğu nasıl olabilir amk? '' Alacağım evlat hem 18 yasından büyük olmalı hemde benim cinsel ihtiyacımıda görmeli'' burada beynim yandı zaten. Böylelerinin penisini kopartıp kendisine çiğ çiğ yedirmeli.
vay orospuçocuğu vay! hem kız hem eş demek... vay amk nerde yaşıyoruz lan!
ulan böyle adamları alıp sallandıracaksın.
şerefsiz, cibilliyetsiz, senin de kızın varmış ulan ayı, aynı şeyi kızına yapsalar,
kızına eşya gözüyle baksalar hoşuna gider mi itoğlu it.
mide bulandırıcı ilanların bulunduğu mide bulandırıcı bir sitede yazılandır. abazalar artık her yerde.
arasın dursun köpektir. arayan belasını bulacaktır.

(bkz: murphy yasaları)
humbert humbert'ı akla getiren gayet itici ifade.