Evde kalmış erkek annesi değilse insan başkasına eş aramaz çünkü.
"sonra otelde takılalım. sevişelim." ve "kadın" tercihleri değiştirilmesini talep ettiğim istek. neden olmasın.
ismail yk bombabomba.com sitesinden vip abonelik kazandınız, kendine arkadaş arama yolunda iyi şanslar.
Edit:klavye azizliği (saint of keyb.)
Kardeşim o masraflari katsilicak paran ve zamanin varsa sozlukte aramaya gerek yok. Calistigin isyerinde soyle bi kafani kaldir etrafina bak. Ozellikle hedefine kocalari vardiyali calisan kadinlari al. Aksam evde yanliz kalmamak icin yemek hazirlayip bulasik yikamamak icin bu teklifi ucarak kabul edecek cok organizma var.
bende arıyorum bakire olması en büyük kıstasım ama çocukları olabilir. elit olsun, gizlilik ortamında görüşecek cim cif anal yapmamış, kişisel bakımına hijyene önem veren, dolgun ücretli 18 -50 yaşları arasında kaportasında çürükleri olmayan motorunda üffleme olmayan vitesten atan öteni olmayan yürüyeni sağlam şişirilmiş hasar kaydı olmayan dolgun maaşlı maaşı yoksa evi arabası olan bir insan dişisi arıyorum.
52 yaşındayım, üniversite mezunu, akıllı, namuslu, güzel, dırdırı olmayan evine ve kocasına bağlı 35 yaşını aşmamış monica belluci benzeri kişiler bana ulaşabilir.