bugün

yüzyüzeyken konuşuruz'un pek bir eğlenceli, laa laağğ lağğğ.
evde gündelikçi teyze varken evde olmak ve wc ye girmek, akabinde kapı da anahtar olmamasından mütevellit dışardan zorlanması.işte ben buna deplasman derim.saygılar
(bkz: mersin idman yurdu)
tüm gün "laaa laaa la" nidaları eşliğinde dile dolanan pek eğlenceli yüzyüzeyken konuşuruz harikası.
sözlerini de yazayım:

duyguda sahtecilikten almışlar seni
en az beş yıl yermişsin
bu topa çıktım üstelik golü de attım bu sefer
ancak sen hemen ofsaytı vermişsin

kendi evimde deplasmandayım
bu çok acı bir şey bilmem nasıl anlatayım

benden kalan her şeyi at
ya da uygun bir fiyata sat şimdi
önemli değilim
artık eskisi gibi olmaz
olsa da aynısı olmaz şimdi
emin değilim

kendi evimde deplasmandayım
bu çok acı bir şey bilmem nasıl anlatayım

dinleyin, dinlettirin, paylaşın, mutlu olun:

https://soundcloud.com/yu...zy-zeyken-konu-uruz-kendi

not: yüzyüzeyken konuşuruz ile tanıştığım şarkıdır kendisi, elbette ki mabel'in katkılarıyla. sonsuz teşekkürler. iyi ki.
ağzınızı yaya yaya "kendi evimdeee laaa laaa laaa deplasmandayııım laaa laaa laaa" diye söyleyebileceğiniz gayet eğlenceli bir yüzyüzeyken konuşuruz şarkısıdır. afiyet olsun.
kanepeye aganigi yapmaktır.
beşiktaş 'ın bu yılki durumu için de dillendirilebilecek yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı.
içinde bulunduğum durum. bir yandan şarkıyı dinlerken, bu artık son sigara diyerek yaktığım 13. sigaranın dumanını üflüyorum karanlık odamda. o'nun oturduğu koltuğu, o'nun yemek yediği masayı ve hatta o'nun başını koyduğu yastığı görmemek için mi karanlıkta oturuyorum bilmiyorum. tek bildiğim yıllarca oynadığı takımdan başka takıma transfer olan ve daha sonra eski takımıyla maç yapmak için aynı stadyuma geldiğinde yuhalanan bir futbolcu gibi hissediyorum. bu ev benim, bu oda benim ama ben buraya ait değilim. işte o an fark ediyor insan, evinin bu dört duvarın arası değil de o'nun yanı olduğunu. kısaca özetlemek gerekirse kendi evimde deplasmandayım. bu çok acı bir şey, bilmem nasıl anlatayım?
iddia kuponu yatınca dinlenmesi gereken şarkıdır. Evet.
efkarlı bir yüzyüzeyken konuşuruz şarkısı. ben efkarlanıyorum.
(bkz: beşiktaş)
Tam manasıyla yaşadığım durum.
intihar düşüncesinden kaçtıkça çözüm olarak sürekli bu geliyor aklıma...yerler almıyor amk.
Cidden almıyor.
Bu çok acı bir şey bilmem nasıl anlatayım?
Ya seyircisiz maça çıkılmıştır. Ya da seyirciler kös kös oturup, bele öküz kibin maç izlemektedir. Anlamı çıkardığım söz.
Senin olan şeylerin sana yabancı gelmesi anlamı vardır.