bugün

ağzı susamışlar ne lan? diye soran insanlar olmakla birlikte bu kategoride görüldüklerinin farkında olan insanlardır. insandırlar. zalim hayvanların gebermesini istemelerinde sakınca yoktur. insanlıkları bundan yara almaz.
(bkz: aa bu benim lan)

ne var beğenemedin mi? sana adam olan, bana göre adam değil.
17'lik çocukların ölümünden pişmanlık duymadığını söyleyen kana susamışlardan daha insaflıdırlar.
(bkz: ağzı susamak)
(bkz: bu başka yerinden susuyo heralde) *
cehennemin kapısında bekleyen zebaniler olabilirdir...
it kuyrukçuluğu yapan itlerden daha fazla ağzı susamış olmadıkları, olamayacakları kesindir. çünkü; türkçede "ağzı susamak" diye bir deyim yoktur, çünkü; kendileri katil köpeklere inat, hayatı yeğleyen iyi insanlardır.
(bakmayınız: ağzı susamak)*
(bkz: tdk)* * *
kendisi buraradır;

(bkz: kenan evren/#5744191)
"ölümünü beklemeyelim de besleyelim mi?" sorusuyla cevap verilince pek bir anlamlı olan durumdur.

(bkz: asmayalım da besleyelim mi)
mevsim yaz olduğu için ağızlarının susaması normal olan insanlardır.
sanki askı asıyormuş gibi bir sağdan bir soldan astığını gururla anlatan bir katili ve ülkemizi yıllarca geriye götüren bir amerikan uşağının ölümünü beklemek, o günlerden hala izler taşıyanların en doğal hakkı olmasına karşın birilerine batmasının dışavurumu.

onlara öyle işkenceler yapılsaydı böyle ötebilirler miydi?
(bkz: #5738839)
kenan evren'in geçmişteki icraatlarını düşününce hiç de yadırganmıycak insanlardır.
(bkz: kenan evren in ölümünü beklemek): bu bekleyiş içerisinde olan kişi; ya imamdır gömülüceği yerde ya da mahallesinde ve yahut ailede miras bekleyen bir vicdansızsındır belkide kenan evren öldükden sonra beni bunlara yedirin diye vasiyet ettiği, bir yamyam kabilesindendir.

(bkz: ağzı susamak): kenan evren'nin ölümü için ağzı susayan, evren öldükden sonra onu yemesi muhtemel olan yani üsteki yorumun son seçeneğinde bahsi geçen kabileye ayit bir üyedir aynı zamanda bahsi geçen vasiyetin doğruluğu için delil niteliği taşımakdadır.**
(bkz: kenan evren in ölümünü bekleyen ağzı susamışlar)