bugün

atatürkçü demeye götün yemeyip kemalist dersen saldırganlaşırlar elbet.
Katarlı turist başlığında cevap veremeyince hemen buraya gelmiş amın oğulları.
Ulan israil dölü diye vatandaşa saldıran başbakan da madenci tekmeleyen de kemalistti di mi?
Bilmiyorum usta ya ümmetçilik karşıtları kuduruyor reisi gördükçe ahahahah.
(bkz: sen). salaklara yol göstermeye çalışıyoruz ama çarşaflı çoban olmadığımızdan işler kesat.
ülkenin hemen hemen her kesimi, imkan bulsa bir kaşık suda boğacak bir düşmana sahip.

ve bu düşmanlık gün geçtikçe daha vahim bir hal alıyor.

bunu göremeyecek kadar cahil ve aptal insanlar(-ki düşmanlığın asıl müsebbibi bu kesimdir) hala sağa sola küfürler savurup kendini aklamaya çalışıyor.

he birader he. kemalistlerin işi gücü sikişmek, kafa çekmek.

o yüzden nerede cahil bir yobaz görsem götünde 30 tane çocukla geziyor.

he imkan bulsa türbanı yasaklar, cami megafonlarından papi chulo çalarlar.

akp gelene kadar camiler ahır, sokaklar çıplakla doluydu zaten.
Bu ulkeye bu vatana ihanetten baska hicbirsey katmamis guruhtur. Gazi mustafa kemal olsa hepsini asardi. Dusunun ya Mustafa kemalin askeriyiz diyorlar hdp pkk dhkpcyle el ele yuruyorlar. Gezi parkinda pkklilarla sevisiyorlar o yuzden gecin bu isleri Gazi mustafa kemalin adini agziniza alip kirletmeyin cogunuzun ideolojisi bu milletten vatandan kopuk sizlere gercekten israil avrupa tohumu atilmis zamanla hainlesmissiniz Gazi mustafa kemale bugun en yakin duran Recep Tayyip erdogandir bu ulkenin milletin icinden gelen bu halkin kendi evladidir. Kemal kilicdaroglu gibi gidip tum avrupaya burada dikta rejimi var diyip wall street ten tutunda guardiana neredeyse tum gazetelere yazi yazip Turkiye ye muadahele cagrisi yapan chpyi Ataturkun kurdugu partiyi kullanarak onun arkasina saklanan bir hain degildir. Feto neyse kilicdaroglu enes berberoglu ,Selahattin demirtas tumu aynidir. Artik az uyanin dine olan dusmanlinizdan vatan elinizden gidecek umrunuzda degil. Turkiyenin her tarafi kusatiliyor pydyle baglantimizi kesmeye Turkiyeyi izole etmeye calsiiyorlar tam turkiye operasyonel olarak pkkyi bitiriyor pkk adalet mitingiyle sehre iniyor nefes aliyor. Kemal kilicdaroglu abdnin siyasi projesidir abd ve israile usaklik yapmaktadir. Mit tirlari vb. Tum olaylar turkiyenin elini zayiflatmak orta doguda sekillenen haritalarda turkiyeyi saf disi birakmak icin yapilmistir neticede turkiye 3 sene sonra el baba girmistir. Biraz aklinizi kullanin bu vatan hepimizin erdogan ahmet mehmet onemi yok onemli olan bu vatan icin ugrasanlarin yaninda durmak formanizi cikartin artik yoksa bizi bolecekler suriye irak gibi mi olalim? Artik butunlesme zamani artik abd vb. Kan emicilere dur deme zamani..
feto da feto deyip anırıp gezen akabelilerin

g*t korkusu sebebiyle fetoculara dokunmaya korkmalarındandir.
aşağı yukarı 100 entrisi olan troll hesapların uydurmasıdır efendim. itibar etmeyiniz.
Artık olaylara karşı geçerli argüman bulamamalarından kaynaklıdır. Direk küfür ederek konuyu geçiştirebilme kabiliyetleri gittikçe gelişmekte ancak karşısındaki kişi tarafından kale alınma yetilerini yitirmekteler.
Şahsen bir hırsıza, bir vatan hainine, gelmiş geçmiş en büyük teröriste ne istediyse veren birine, teröristleri davul zurnayla karşılatan birine, onun yolunda gidip ölenler için benmi gidin dedim diyebilecek kadar karaktersiz olan birine, bu ülkenin kurucusu olan birine ayyaş diyebilecek kadar aşşağılık olan birine destek çıkan, onu koruyanlara karşı sinirimi kontrol etmekte güçlük çekiyorum.
Siyasal islamcı vahabi artıklarının insan gibi konuşmaktan, diyalogdan anlamamaları Ve ellerine imkan geçtiğinde gözümüzün yaşına bile bakmayacaklarını farketmemiz.

Bu insanlık düşmanlarına daha fazla kibar davranacak değildik herhalde?
bir söz var (bkz: kişi kendinden bilir işi) diye başkada diyecek bişey yok,hadi eyvallah.
Etkilerinin ve yetkilerinin bittiğinin farkındalar. Darbeler dönemi de tarihe karıştığına göre sıra sizde.
Neye saldırmış amk? Kuduz köpek gibi her yere saldıran, insanların aklını mahveden, her türlü pisliği yapan, yalan söyleyen ve bunda da gram yanlış görmeyen sizsiniz. Ettiğiniz kötülüğün hesabı yok ama hala pişkin.
Burada benim de soracağım tek soru kemalist nedir? Kime denir? Soruya soru ile cevap verdim bari cevapsız bırakmayayım. Atatürk'ün ülkesinde yaşayıp da ilke ve inkılaplarına bağlı olanlara art niyet besleyenlerin götünden uydurduğu ve aslında ilk olarak ingilizler tarafından ortaya atılmış olan bir kelimedir. ilk önce orjinal yazılışını öğren ögle gel.
bir başlığın altında bu kadar orospu çocuğuna rastlayacağımı hiç düşünmezdim amınoym. bunca zaman iyi saklanmış, sesini çıkaramamış ve sırf kendine yakın gördüğü bir siyasi parti iktidara geldi diye kendi safsatalarını anons eden şu güruh gibi korkak değildir en azından.

yobaz orospu çocuğuna peşin not: bir gün o kamçı düşünce elinden; yerden almak için sakın eğilme, götünü sikerim.
Müslümanlarının hoşgörüsüdür.

lakin her sabrın sonu her hesabın bir tersi var.
Atatürk’ü eleştirmeye fırsat vermeyen insanlar halbuki Kemal Atatürk eleştiriye açık bir adamdı...
zaten sıkıntılı bir düşünceye sahip, kişisel açıdan olgunlaşmamış insanların gösterdiği aşırı tepkilerdir.
Görende yobazları terbiye abidesi, nezaket abidesi sanır .

Kemalistlerde sizlerle muhattap ola ola size benzediler, ondandır.