bugün

gebermeden önce virüsten nemalanmış yaratık.
(bkz: kuş giribi)
(bkz: Pastörize yumurta)
Bir Kemalist olarak ölenin arkasından herzaman rahmet okurum kafa olarak hiç uyuşmasakta, yaptığı herşeyi yanlış bulsam da bu rahmet okumayacağım anlamına gelmez, allah rahmet eylesin.
'rabbime sordum bu sefer mezar dedi' diyen rahmetli maliyeci bakan.
garıban halkın cebınden çaldığı paraları yeterınce yıyemeden eşek cennetını boylamıştır. vergısını veren bır vatandaş olarak hakkımı tabı kı helal etmıyorum. ateşın bol olsun babalar gıbı satan yumurtacı kemal!
" rabbim cehennem dedi " diye bir ses duyması muhtemel ölü.
ne kendi etti rahat,
ne aleme verdi huzur.
yıkıldı gitti dünya'dan,
dayansın ehli kubur.

ehli kubur : mezardakiler.
dayı gerekli açıklamayı yapmış...
http://www.youtube.com/watch?v=hQ6-w1zWRWc
bu dünyada miadı dolmuş eski maliye bakanı.

kötü yönetici olabilirsiniz, kötü kararlar verebilirsiniz. ve fakat temsil ettiğiniz parti, mensubu olduğunuz din ve ahlak anlayışı bağlamında hırsızlık, yolsuzluk, kul hakkı, yetimin, esnafın geleceğini çalamazsınız.

naylon faturacı olması, mobese, mısır, tavuk, yumurta ticaret manevraları, özelleştirme yolsuzlukları ayyuka çıkınca bakanlıktan olmuştur.

akp ve zihniyeti aynen devam etmiş, bugün bile cengiz holding'in affedilen cezaları, ağaoğlu'nun toki eliyle zengin edilmesi ve kayrılması.

allah ile milleti kandırmış, bakan olup yedi ceddini zengin etmiş, ve yediği bokların hesabını vermeden ölmüştür.

ve bu tesçilli naylon faturacı şahsı, utanmadan kanuni sultan süleyman haziresine gömdüler. bre zındıklar, hadi biz kemalistiz, karıncalar için fetva alan adamdanda mı utanmadınız?.
taam insandır, insan olduğundan dolayı saygımız var ama bir gram üzülmedim şerefsizim.
elveda mr spacely ....

http://vignette2.wikia.no.../latest?cb=20131102044122
gdo lu besin satan ülkeler siralamasında ulkemizi zirveye taşıyan şahıs.

iyileşmek için o kadar Cleveland lara gitti ama fayda etmedi.
allah rahmet eylesin.

yolsuzluk yaptığı aşikar bu nedenle partiden ve bakanlıktan olmuştur. yolsuzluk ve hırsızlığa vatan hainliğine akp nin tavrı nettir.
ülkemiz ekonomisinin uzun vadede bu hale gelmesinin en büyük sorumlusudur. sadece "babalar gibi satmakla" kalmamış, vergiyi tabana yayma fikrini de ortaya atmıştır. bugün açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eğer *** ve şarabımızı vermek için üzüm gibi eziliyorsak * kabahatin çoğu bu yüz karası adama aittir. hakkımı helal etmiyorum.
memleketi babalar gibi satanlardan.
Rahmetsiz.
Mezarında rahat yatmasın dediğim şahsiyettir.

görsel
babalar gibi satacağız elbet diyerek özelleştirmeleri savunan akp kişisi. ölmüş, allah hakkıyla muamelede bulunsun.
Devletin malını t.şak geçer gibi ona buna peşkeş çekmiş, bakanlık kimliği ilahi adaletten kurtulmaya yetmemiş bir ceset.
Sata sata memleketi bitiremeyen insan.

Simdi 3 metrekare yer tamamen onun oldu, satsın satabiliyorsa.
görünce "aa böyle bi adam vardı" dediğim tiplerden. eskiden haberlerde durmadan bunun adını duyardık, en azından eskiden kim kimi sikiyo belli oluyordu. şimdi dolapta zurna çalan kızı izliyoruz amk yaşadığımız döneme bak.
Mısırakıtan olarak bilinirdi. Akp seçmenini gayet memnun eden bir mısır vurgunu işinde başrol oynadığı için..

Rabbi clevaland demişti..
Dönemin esnafları tarafından kan akıtan olarak imlenmiş olup zamları gülerek söylemesi yüzünden dönemin akp seçmeni tarafından pek sevilmezdi rahmetli.
Özal model pişkin şen şakrak, dini siyasete alet eden, yobazlar-cemaatler-tarikatlarla iyi geçinen, hırsız yolsuz, şark kurnazı ve ailesini zengin eden bir politikacı modeli olan rahmetsiz zat.
ak partinin gelmiş geçmiş en utanç
verici bakanıdır. haa birde makara
kukara diyen vardı adını unuttum..