bugün

Son zamanlarda, aldığı kararların bazıları yerindedir. Mesela şu ittifak olayına hdp'yi dahil etmemek gibi. Bazı ekşici yazarlar, bu anlamda Kılıçdaroğlu'nu ve kararlarını eleştirse dahi ; doğru olanı yapmıştır. hdp'nin bütünlüğü bozacağını önceden sezmesi iyi olmuştur özetle.
https://youtu.be/c1kSbd3wTRM
onca karalamaya rağmen türkiye için elinden geleni yapıyor. iyi insan. tebrik edilesi başkan.
muharrem incenin siyaset hayatını demokratik yollarla bitirmiş şahsiyettir.

türkiye'de bu hizip sanatı hiç şaşmıyor arkadaş, yani demokratim, sosyalistim, müslümanım diyen de hizip peşinde koşturuyor bir şekilde mevzuyu kılıfına uyduruyor.

kendisi chp'nin genel başkanı sözde muhaliflerin iddiaları geregi ülke talana, yolsuzluga batmışken ekonomi inanılmaz kötüyken rte karşısında ceketi aday gösterseniz kazanması gerekir tabi muhaliflerin mantıgıyla dolayısıyla böyle bir durum varsa kılıçdaroğlu bile rahatlıkla rteyi devirebilecektir, ama nasıl oluyorsa bu kadar kötü durum varken muhaliflerin iddialarına binaen konuşuyorum kılıçdaroğlu aday olmuyor adam chpnin genel başkanı yav. chp gibi über demokratik bir partinin kongrelerinde çıkıp çıkıp yendigi muharrem inceyi cumhurbaşkanlıgına aday gösteriyor, o zaman demezler mi senin o koltukta işin ne derhal istifa et diye.

seni geçemeyen adam rte'yi nasıl geçsin.
muharrem ince'yi kendisi değil başkanı olduğu demokratik partinin teşkilatı aday yapmıştır. iyi de yapmıştır.
muharrem inceyi parti kararıyla cb adayı yapmış, aslında cümleyi kuran beyin zaten felç oldugundan cümleyi irdelemeyecegim sadece aslında demek istedigini açıp dayıyacagım.

yani diyor ki bilmem kim terk denilen şahsiyet chp'de genel başkan karar almazmış, cb adayını parti meclisi mi ne belirlemiş o da desteklemiş.

yahu demezler mi adama parti meclisi veya myk neyse bir adama yüzde yüz destek veriyorsa bu genel başkanın istifasını gerektirmez mi diye?
Muharrem inceyi kürsüye davet ederken ve sonrasındaki sözleri, davranışları çok yapmacık ve rahatsız edici geldi bana.
Kendisi icin hala iyi diyenler falan var lan saka gibi. Arkadas bu kadar kör olabilmek için ne yiyip ne iciyorsunuz.

Bir heriftir kendisi.
Türk siyasi tarihinin gördüğü en korkak, en koltuk düşkünü, en basiretsiz siyasetçisi.
gebertilen teröristler için "çocuklar katlediliyor böhü :(" diye algı kasmaya çalışan pkk yandaşı ayşe çelik i arayarak "geçmiş olsun" diyen siyasi.

işte bu yüzden chp nin atatürkle falan alakası kalmamıştır, pkk nın kardeşi haline gelmiş bir partidir.
(img:#1675513)
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
RTE ye devlet Bahçeli den fazla yararı var.
Parti lideri değil de parti liderinin cep telefonu gibi olan adam. Loserlardan tespih yapsalar imamesi olur.
24 haziran 2018 seçimleri için aday listesine bakıldığında resmen muharrem ince'yi harcadığını düşündüren chp genel başkanı.
Öğretmenlere 5250 tl maaş ve bir maaş ikramiye vaadi vermiş.

Bıktık artık şu vaatlerden ülke hala 50 yıl öncesinin vaatleriyle seçime giriyor.Yılın 3 ayı tatil yapıp arada sömestr tatili yapıp haftaiçi bile 5 gün çalışmayan ek ve özel derslerle saatlik 100 tl gibi fahiş fiyatlarla ders veren ama ne hikmetse üniversite sınavında barajı geçemeyen yüz binleri yetiştiren öğretmenler 5250 tl alacak.Çok güzel bravo cidden.

Eğitim öğretmene fazla maas vermekle düzelmeyecek.Nitelikli öğretmenlerin nitelikli nesiller yetistirmesiyle düzelecek.

Madem bu bütçe var bunu nitelikli öğretmen yetistirmeye harca ki 10 yıl sonra meyvesini alalim.
hayatının siyasi hamlesini yapıp koltuğunu en az 5 yıl daha garantilemiş bilge lider. muharrem ince ve tüm çevresinin milletvekilliği adaylığını elinden aldı. partiyi kendi tekeline aldı. kendi yerinide mecliste en ön sıradan hazırladı. seçimler ikinci tura kalsa bile muharrem ince'nin seçimden çekilmesini isteyecek. 2.turda aday meral akşener bundan emin olabilirsiniz.
Atatürk ün kurduğu partimize hiç mi ama hiç yakışmayan chp’yi ayaklar altına alan adam.
Malum zat, bu ve aziz yıldırım. Lütfen bu ülkenin yakasından düşün.
•••
Canan kaftancıoğlu, eren erdem, barış yarkadaş gibi tiplerin ne işi var atatürk’ün partisinde? Bunları sen doldurdun partiye. Kaç seçim kaybettin hala gitmiyorsun.
•••
Muharrem ince ile birlikte miting yapacakmış. Kendisi arka planda kalınca tabii beraber miting fikrini ortaya attı. Lütfen sen hiç bulaşma. Mümkünse chp’nin başından def ol hatta.
Komik bir şovmen.
kibar ve ince üslubuyla doğruları savunan kişi. o yüzden komik şekilde karalanmaya çalışılıyor.
harbiden ortalarda gözükmeyendir.

başkanlık sisteminde başbakan olmayacagı halde binali reyis baya aktif. bu adam ise parlementoda çogunlugun tarafı dahi olsa geneş başkanlıgı sürecegi halde en ufak bir girişimde bulunmuyor.

inceye ince bir itibar suikasti çekiyor herhal.
bi de entry yanlış anlaşılmasın ben cb seçimleri için miting yapsın demiyorum parlemento için çalışabilir ki onu da yapmıyor.
söz verip sözünde duran bi insan değilim diyen komik bir kişi.
(bkz: kılıçdaroğlu nun tesev kurucu üyesi olması)
iyi insan, ancak türkiye şartlarında uygun bir siyasi değil ve ayrıca çok yıpratıldı.
ince ile miting yapacak falan deniyor. Aman kemal bey, lütfen evden çıkmayın.

Sn. ince, rüzgarı aldı gidiyor. Size ihtiyaç yok. Muhafazakar seçmen gözünde maalesef şeytanlaştırıldınız. Lütfen miting falan yapmayın. Muharrem bey'e olan teveccühü yok etmeyin.
Chp’den ve muharrem ince’den uzak durmasını talep ettiğim şahıs.

Lütfen uzak dur. Git artık.