bugün

Bahçeliyi de al git.
ne zaman halkın arasına karışsa rezil olup geri dönen chp'li.
Türkiye cumhuriyeti'nin ne kadar rezil bir durumda olduğunun resmidir bu adam.

Yer: şehit cenazesi
zaman: şehit cenazesi
kişiler:şehit cenazesi ve onun yakınları.

Şimdi allah'ın adını veriyorum: hangi siyasi kimliğe sahipsen sahipsin, bir dakikalığına unut. Boşver, akp'yi, cehapeyi yok bilmem hdp'yi.

Bir insana yumurtayı böyle bir ortamda kim atar ya? Ya hiç mi allah'tan korkunuz yok. Ya adamın türk siyasetinden en ufak bir etkisi yok, ama yumurtayı gidip ona atıyorsun. Bu adam ne yaptı ya? Bu adam daha doğrusu ne yapabilir ki?

Apartamanın yöneticisine gidin kardeşim.

Yazık ki ne yazık.
ne yakınından bahsetmiş anlayamadım ordaki 10000 kişi de şehit yakınımı şimdi anadoluda o nüfüsluk ilçeler var hala.
42 yaşındaki kuzeni hayatını kaybetmiştir.

http://www.gazetevatan.co...ne-katildi-947674-gundem/
son zamanlarda kurduğu kanlı bıçaklı cümlelerle kendi kesiminden bile hümanist bir gavatlıkla eleştiri alan chp genel başkanı. partilerle işim olmaz ama kemal bey gerçekten çok doğru bir yere parmak bastı. akıllı adam sonuçta. olayın farkında. bu ülkede köklü bir değişiklik olacaksa ve bir tarafta da engellemek isteyenler varsa kan dökülür. adam uyarısını yapıyor. kan akıtmadan yapamazsınız diyor ve dediklerinde de sonuna kadar haklıdır.
Türkiye'deki çomarlara gelmeyecek kadar demokrat ve dürüst siyasetçidir, çalıyor ama çalışıyor diyen Adamın kılıçdaroğluna destek vermesi beklenemez zaten.
(bkz: kemal kılıçdaroğlu nun antalya da yuhalanması)

insanları kendisinden tiksindirmiş; kendi kendini bitirmiştir.
iktidarsız.
kemal swordsmanson.
mıy mıy olmaktan vazgeç artık,
seni dinlerken sinirleniyorum allahıma!

azcık sesin çıksın,
ha bi de dereden geçerken at değiştirilmezmiş.
son dönemde yaptığı konuşmalarla dikkatimi celbeden ana muhalefet partisi genel başkanıdır. eleştirirken nokta atışlar yaparak gerekli uyarıları vatandaşa yapıyor ve halkı ikaz ediyor. iktidarın nasıl diktatörlüğe gittiğini göz önüne seriyor. havuz da bunu fark etmiş olacak ki bu aralar kılıçdaroğlu na neredeyse paralel haberleri kadar yer ayırıyorlar.
lakin ülkemizde chp'ye ismet paşa dan kalma bir olumsuz ön yargı mevcut olduğundan ağzı ile kuş ta tutsa chp de bir başarı görünmüyor kendisine. başka bir parti kurarsa kesinlikle bundan daha başarılı olur.
görsel
atatürk düşmanıdır.
görsel
Vay amk bahçeye yardım etmiş ha çok büyük iş bravo amk.

Ben ikna oldum beyler oyum chp ye.
sevmedim sevmeyeceğim zattır. mezhepci ve ayrılıkçı yapının genel başkanı.
en azından heykelleri kırmaz.

görsel

sever onları.

bıraksanız, nefessiz s...

sever.
Chp nin oy kaybetmesini sağlayan liderlik yeteneği olmayan genel başkan.
bak başkan yıllardır sana oy veriyorum, iyi adamsın güzel adamsın, ama olmuyor bırak git...
çok sevdik seni, yüzündeki sürekli ulan şunu demeyeyim başıma çok iş gelir ifadeni de sevdik
ama işte bize onu diyecek adam lazım...

gitmezsen artık sana değil chp ye oy atacağım zorunluluktan(sana rağmen yani), beni o duruma getirme, dikkat et kendine,
baykal ibişine sahip çıkma, başımıza ne geldiyse onun yüzünden geldi...

hadi sağlıcakla.
dokunulmazlık olayında mantıklı olanı yapmak yerine seçmenlerine hdp ile aynı safta olmadıklarını kanıtlama derdine düşmüştür.
dokunulmazlıkta hiç suç yoktur...mecliste apo diye bağıran adamları savunup oyunu yüzde 10'a mı düşürseydi...
siz doğudan 1 tane chp'ye oy vermeyin ondan sonra sıkıştık panpa?
yok öyle iş.
görsel
hiç mi almancı akrabanız olmadı lan, adam dayısına falan gidiyordur.
7 yaşındaki yeğenini ssk emeklisi yapıp ; ssk'da tarihte görülmemiş yolsuzluk yapan ; tüm akrabalarını kuruma yerleştiren ; şu günlerde ise ağzında kan ve ölüm eksik olmayan chp başkanı.