bugün

yüzleşmek istemeyeceğimiz sözde gerçektir. baykal olsa gözüm kapalı verirdim. kılıçdaroğlu kim ulan? şu olaylar olana kadar tayyip'e bir tek bahçeli sesini çıkarıyordu. ülkenin anası ağlayınca ortaya çıktı. baykal chp'nin başına gelsin arkadaş olmaz böyle.
gerçekleşmeyecektir.
olmayan gerçektir. Sınıf başkanlığı bile yapamaz amk.
hepsi aynı bokun mavisi bi fark yok ama tayyiple kıyasladığında buna da şükür dedirtir.
doğru kartları oynarsa gerçek olma ihtimali olan gerçektir.

doğru kart hakkında elbet herkesin bir fikri vardır bunları düşünüp belirtmek benim işim değil.
tek diyebileceğim özgürlükçü ve sosyal adaletçil git. Kartların oralarda bir yerde.
bir çok eylemcinin oyunu kaybetmiş olan kılıçtaroğlu'nun asla gerçekleşmeyecek fantazisidir. bir sonraki seçim çok büyük ihtimal oyları düşecektir. halkın eyleminden pay çıkarmaya çalışarak kendi sonunu hazırlamıştır.
30.05.2010 17:07 den beri iktidar olacaktır. Bekleyelim, belki bu sefer...
görsel
bülent ersoyun hamile kalacağı buna göre daha gerçekçi bir inanıştır.
liderlik başkanlık sıfatları her insanda olmuyor maalesef kemal kılıçdaroğlu liderlik vasfı zayıf bir adam.
deniz baykal bu yönden kemal beyden çok üstündü. özellikle tayyip in oy kaybetmeye başladığı günlerde
böyle bir eylem olması akp ye yaramış olup en gıcık olan akp li bazı insanların bu partiye oy vereceklerini
söylemiştir. yani chp ye çok büyük fırsat gelmiş fakat elinin tersiyle geri itmiştir.
(bkz: götümle güldüm)
neresinde gülüyoduk panpa ben kaçırdım.
olağan birşey değildir
RTE'nin ölmesi ya da 3. dünya savaşının çkması gereklidir
an itibariyle kişiye "uq uq" dedittiren gerçektir.
Siyasetten hiç anlamayan bir insanın bile buna olanak vermiyeceği bir durum.
gerçekleşmemesi gereken gerçektir.
mesir macunu kullanımı ile muhtemel olacak gerçektir.
(bkz: ama bu çok komik)
Olsa olsa komşu galaksinin gerçeğidir.
başarısız bir siyasetcinin başbakan olacağı iddiasıdır.
(bkz: kilicdaroglunun iktidar olamayacagi gercegi.
görsel
Rejim tabanı olan partiyi iktidar yapmaz. Geçiniz efenim. Daha önceki hükümetlere bakınız....