bugün

akit gazetesi tahrik olduğu kadın kolunu sansürlerken adamın kel kafasını da sansürlemiş. ulan ondan da mı tahrik oluyorsunuz amk.

not: instela da denk geldiğim bir yazı idi.

görsel
Akplilerin bilinç altında neler yattığını gösteren bir durum.
sanırım tek tek sansürlemektense belli bir miktardan fazla ten rengi gözüküyorsa o bölümü direk sansürleyen bir program kullanıyorlar.
akiti savunmuyorum ama at yalanını...
kadınla tokalaşan tayyip'in eli de sansürden nasibini almıştır.
penis kafası sanmış olması muhtemel ak-it gazetesidir. kızlı-erkekli havuz başında falan. çok bozdular bu dini.
işte bunlar hep görüntü işleme. Ben de yüksek lisans projesi olarak elin parmaklarını sayan bir kamera uygulaması yaptım. Görüntüdeki parmakları sayıyor ama yakalarsa insan yüzünü kolu falan da parmak diye sayıyor.
Olay şu, cilt rengi tespiti ve belli bir alandan büyük o renkteki alanları alıyorsun ve belirlediğin şartlarda üzerine giydirme yapıyorsun.
He komik mi bence komik.
işte bu din değildir. bu din üzerinden oynanmasıdır.
her görüğü sakallıyı dedesi zannedenlerin her gördüğü keli (bkz: johnny sins) sanmasıdır.
Sansürsüzü için,

+18

görsel
Adam bu muhabbete gülmüyor da akiti savunuyor amk. Ulan fake ya da gerçek ne fark eder, bu adamların voleybolcu kızlara yaptığını unuttunuz mu ? işin goygoyundayız korkmayın akit bir kutsal kitap falan değil.
bu da diğeri. çok komik lan bu adamlar. adam bas bas yobazım ben diye bağırıyor.
görsel
kel -> kel adam -> johnny sins -> brazzers düşünsel bağlantısını kapatmaya çalışan haber. adamlar sansürcülükte çağ atlamış.
Keller her götü eller noktasından hareketle. ....
haha hiç güleceğim yoktu akit işte ne olabilir ki.
akit kafaları karıştırmış,

adam da yarrak kafalının teki zaten...
oğlum, bu nick değiştirme yapılmıyor mu sözlükte, değiştirin benim nicki, allah korusun...
içimizdeki mizah özürlüleri özürlüleri ortaya çıkartmıştır.

Adam savunuyor bir de haa... *
adamın keline boşalma gibi fanteziye sahip insanlar olarak tahmin ettiğim gazetenin işidir.
kel adamın neyi çağrıştırdığını iyi bildiklerindendir. evet.

(bkz: kel adam)
görsel
Kel kafadan tahrik olan bu karikatürde ekranı siker.

Korkutan gazete.
kadının saçını niye sansürlememişler hayret.

ayrıca o nasıl sansür her şey ortada.