bugün

piyasada bol miktarda bulunan ve insanların kaşar diye tabir ettikleri kızların birbirine benzer özellikleridir. buyurun yazarlar.
anketsevici kaşar yazarlara malzeme olmaları.
benimle sevişmiş olmalarıdır.
kaşar olmaları.
kaşar olmak ayrıcalıktır
(bkz: orospu özgür kişiler için kullanılan iltifattır)
"kaldırım market " te daha çok bulunabilmeleri.
sevgilisi yanındayken başkasına bakması ve tabiri caizse "kuyruk sallaması".
Gerçekten bu işte iyi olanların kendilerini belli etmeyip, iyi aile kızı imajı bırakmaları.
erkeklere yavşayıp sevgilileriyle aralarını bozmaları ve olası bir ayrılık durumuna düşürmeleri.
her gördüğü beğendiği erkeğe bool bol yavşarlar. orospunun önde gidenidir.
Erkek ilişkilerinde gereğinden fazla samimiyet kurmaları ve telefon rehberlerinde en az 15 ipsiz sapsız erkek modelinin bulunması.
uzun platin saçlar, dar kot ve üstüne gelen uzun çizme.
Ortama kendilerini göstermeye çalışırlar, yüksek sesle gülerler konuşurlar seksi yürümeye çalışırlar ve kendilerini victoria secret güzeli seçilmiş gibi havalıdırlar.
(bkz: bencillik)
Gerçektende öyle, hiç düşündünüz mü bir kızın kaşarlık faktörlerini?
Daha yakışıklısını bulunca terketmek.
Paralı erkeklere yanaşmak.
Vücudunu para uğurunda çekinmeden kullanmak.
Sırf hesap ödetmek için erkeği bir yerlere çağırmak.
Ve daha niceleri. Özetle hep kendi çıkarları, kendi zevkleri, kendi mutluluğuna önem vermeleri, onların bencil oluşlarını temsil ediyor. Türk insanı da ona kaşar diyor. Haklı. Seni küçük 250 gramlık kaşar!
--spoiler--
ben erkeklerle daha iyi anlaşıyorum. hemcinslerim kıskanç oluyorlar biraz =)))
--spoiler--

o smiley götüne girsin senin. belki anlaşırsın hemcinslerinle o zaman.
gerçekten kaşar olmasalar bile dile düşmeleri ile kaşar damgası yeme ihtimalleri de vardır.
türk erkeklerinin diline pelesenk olmaları. hatta sözlükte başlığı bile açılacak kadar erkekleri delirtmeleri olabilir.
not: kız değilim ben. türk de değilim.
erkekler tarafından anlaşılamamaktır. *
etrafta ne kadar çok kaşar olduğundan şikayet edip dururlar.
bildiğim tek özellik, çirkin olmalarıdır efendim. ama nedense pek sevilirler. itiraf edelim hepimiz nedenini biliyoruz. (bkz: kaşar kızların çirkin olması)
biraz sıcağı görünce hemen erimeleri.
konuşulmaya değer olmayışları.
"çuval" olmaları.
para karşılığı alınabilmeleridir.
hepsinin yanlışlıkla evlenecek olmaları.