bugün

sabah kalkıp gülümseyerek uyanmanızı bekleyen hatundur (bunlardan biridir).

gözlerinizi açtığınızda sizi seven hatunun size gülümsemesi kadar sıcaklık veren pek az şey vardır.

hele hele sizden önce kalkıp da sizi aşkla izliyor olduğunu bilmek koltuklarını kabartır bir erkeğin.

olur da böylesi bulunursa kaybedilmemelidir.

(bkz: kaybedenler kulubünden dersler)

görselleri görsellerde. (bu nasıl cümle amk)

--------

iyi geceler sayın yazarlar size öğüt vermiş miydik?
"çok yakışıklısın, bence" diyorsa kesinlikle kaybedilmemesi gereken hatundur.
gerçekten sevdiğin hatun.
"Eve gidince haber ver" diyen biri varsa hayatınızda, onu asla kaybetmeyin.

alıntı.
Benim.
kimse kusura bakmasın, her kadın kendisi için mükemmeldir. daha iyisini doğurana kadar bu böyle.
Yer yön bilmeyen hatun kaybedilmemelidir.
sizinle aynı kafaya sahip olduğunu düşündüğünüz kadındır . çok güzel bir his ya , senin ruh ikizin , ikinizde aynı tarafı savunduğunuz halde kavga ediyorsunuz falan saçma ama güzel işte .
ailesine bağlı kızdır. bence aileye önem veren biri herşeye önem verir ve değer görmeye layıktır.
Bence sizi dusunen cikarsiz seven ve de toplumda sizi rezil olmaktan kurtaran iyilik meleği kızlar kesinlikle kaybedilmemesi gerekir. Bak yemin ediyorum öyle eşim olsun çok mutlu olurduk beraber. Romantizmin zirvesine çıkartmazsam onu bana da kale demesinler.
Yoktur. Kimse için kimse kaybedilmez değildir.
(bkz: anne)
en kötü anınızda yanınızda olan, düştüğünüzde elinizden tutan, hayata bağlayan, bir kasım ayı soğuğunda bir bankta omuzunda gözyaşı dökebildiğiniz, herkes sırtını dönmüşken size el veren kadındır.
bunu herkes bilir ama ne yazık ki kaybetmekten çekinmez...çünkü işler yoluna girdiğinde yapılan iyilikler, yapılan cafcaflı planlar unutulur...gerçekte kaybeden onu kaybetmeyi göze alandır.
En boktan halinle dahi seni cekebiliyor, ihtiyacin oldugu her an yaninda oluyorsa, seni yari yolda birakmiyorsa o kadini kaybetme.

Cunku bunu yapan kadin sevginin kitabibi yazmistir. Ve sana asla kotuluk yapmaz.
O hatunun yanında siz de onun durduğu gibi duramaz en ufak şeyde soğuk davranıp yalnız bırakır ve gözünüz başkalarına kayarsa kaybetmeye mahkumsunuz.