bugün

lugano'yu da alırlarsa ver bir kaç kaliteli yerli transfer yaparlarsa bu sene, geçen yıl eskişehirspor'un yaptığını yapabilirler gibi duruyor.
benim düşme adayımdı bu takım ama işte, öyle transferler yapıyorlar ki...
yıldız transferlerine rağmen hala ligte tutunamazsa ayıplanacak olan kulüp.
armasını değiştirmiş olan klüb.
bu kez olmuş takımdır. ibb izler gibi oluyorum çoğu zaman. hücum hattı dışında yeni bir takım gibi telaşlı değiller. hücumuda oturturlarsa taş gibiler taş. bugün karabük'e yenilseler bile ligin çetin cevizlerinden birisi paşa.
Arma değişikliği yaparak bir çok taraftarını üzen kulüptür.Şu videodaki adamın gözyaşları anlatmak istediğim şeyi özetlemektedir.

http://www.youtube.com/watch?v=yChAGJAIisA
kadrosunun an itibariyle Beşiktaş jimnastik kulübünden daha kaliteli olduğu söylenen ligin ilerleyen haftalarından bizde daha iyi kanaat oluşturacak ve artık asansör takım olmaktan kurtulacak bir istanbul kulübüdür.
ligden dü$ecektir.
aldığı patlamaya hazır bomba oyuncular ile sürpriz yapabilecek takım. ayrıca stadı 4x4 lük bir beleştepeye sahiptir. kapalıdan daha iyi görüş açısına sahiptir.*
hükümet takımıdır.
sezonluk kombine biletini 150 tl, fenerbahçe maçı için misafir takımı bilet fiyatınıysa 80 tl olarak belirlemiş olan ne idüğü belirsiz aç/uç/oç takım. adanaspor olacaktı şimdi bunların yerinde!
ikinci bir istanbulspor oldular. nereye kadar giderler bilinmez ama iktidar itiyor bir yerlere.
metin diyadin gibi başarılı bir hoca ile yollarını neden ayırdığını bir türlü anlamadığım futbol takımı. herhalde 6.büyük olmak gibi bir gayretleri var adamların.
91 yıllık logosunu değiştiren kulüp. teknik direktör metin diyadin'in gönderilmesine hiç girmeyeyim. çok pis kokular geliyor. ne olduğu ortaya çıkar nasıl olsa.
Roy keane'nin takımın başına geçmesi bekleniyor. Ilk hafta galatasaray maçında izlediğim kadarıyla çok can yakacağını söylemiştim ki feneri yendiler. Önümüzdeki 10 yıllık süre içinde ekonomik olarak üç büyüklerden daha iyi duruma gelecek olan kulüptür. Yönetim kadrosuna bir bakın kimler var kimler.
bugünkü maçta fenerbahçe'ye darbe yapan paşa.*
dün fenerbahçeyi iki gol atarak yenen futbol takımıdır.
Süper ligin malaga sı olma yolunda ilerliyorlar.
formunu devam ettirmesi imkansız olan takım.
büyük oynamaktadır. kendilerine başarılar diliyoruz. sanırım 6.büyük olmak gibi gayeleri var.
roy keane'le anlaşamamışlardır. daha doğrusu karısını ikna edememişler.
Recep Tayyip Erdoğan' ın parasıyla destek verdiği spor kulübüdür.
ligin "flaş" takımıdır.
17 aralık 2012 kayserispor kasımpaşaspor maçında kayserispor kalesine tek isabetli şut bile kaydedemeyen takımdır. shota arvaledze iş başında.*

edit: shota sözlükte.
(bkz: ozan ipek in kasımpaşaspor a transferi)

(bkz: bakaye traore nin kasımpaşaspor a transferi)

(bkz: artem milevsky nin kasımpaşaspor a transferi)
Ligi ilk 4 de bitireceğini tahmin ettiğim takım.