bugün

bir arkadaşım (bkz: kas ım da aşk başkadır) yazıp bir fotoğraf paylaşmış. kasını çekmiş akıllı arkadaş.
gelmiş geçmiş zamanların en romantik,duygusal filmi.Kız harikaydı, oscara kafadan adayım olurdu.
aşkın ''her ay'' değil ''her an'' aynı olduğunu bilen insanlar için pek de önemsenmeyen durumdur...
aski tam olarak yasayamayanlarin uydurdugu olgu.
çeviri rezaletidir.
11 ayın pompası ya şehr-i kasımın geldiğini gösterir cümle. yiter lan.
yine aylardan kasım olunca...
başkadır çünkü eylül böyle istemiştir.
kasımda aşk başkadıır, aralıkta başkadır, ocaakta da keza. bunlar hep böyle farklı farklıdır.
(bkz: kas ımda aşk başkadır)
(bkz: adele mde aşk başkadır)
ayrılık ölünce güzel; aşk kasımda...! *
(bkz: kasımda aşk başkadır)
(bkz: kasım la aşk başkadır)
(bkz: kazım ın aşkı başkadır)
(bkz: kasımda aşık olamayan sap-ı kazmadır)
(bkz: kasım da aşkı bulamayan zavallımsı)
aşk her mevsimde başkadır, sadece kasıma niye indirgenir hiç anlam veremiyorum.
http://sphotos-h.ak.fbcdn...497176814_698636581_n.jpg
11 ay elizabeth olanları avutan cümle.
sweet nowember'ı bu şekilde çeviren insan evladını cidden merak ediyorum. ceremesini biz çekiyoruz oldu mu be çevirmenim diyemedim ya la.
evet boyledir. sahsimiz adina 2 akrep olarak bambaska bir aski yasayarak ogreniyoruz. 4 gun kucuk olsa da benim kadar kocaman bi kalbi var hatunun. ve mukemmel bir cift göze sahip. ama bu gozler bana herseyi açık ettigi icin bu guzel hatunun bana diyebilecegi bisey kalmiyoo. neyse hatun bunu yazarken ki yuzundeki gulumseme hic eksik olmasin. seni cok seviyorum, iyi ki varsin, iyi ki 22 yil 4 gun sonra dogmus olcaksin. sevgilerle biricik sevgilin..
bu günlerde facebookta bunu yazmayanları döveceklermiş.
Bu filmi uzun süre izlemeyi düşünmüyorum.Garip bir anısı var.Bir erkek hocama,bana polisiye gerilim filmi öneriri msiniz?Aksiyon bol olsun demiştim.Kendisi bana Kasımda Aşk Başkadır'ı mutlaka izle diyerek benim orada lönk! diye kalmamı sağlamıştır.
Sweet november adlı film yayınlandı yayınlanalı her kasım ayında bıkmadan dillendirilen laf salatasıdır. Sayelerinde kasım ayıdan da soğumaya ramak kaldı.
kasımda da aşk aynı boktur.
(bkz: kasığımda aşk başkadır)
"Ruhu arsız, sahte gönlü kararsız için
Her 'KASIMDA AŞK BAŞKA‘larıyla’DIR."
Yanlıştır, başka olsaydı milyonlarca kedi martı seçmiş olmazdı, bunca kedi yanılmış olamaz heralde?
bir ergen cümlesi.
her şey bir gizli eşcinselin sweet november güzel filmini, kasımda aşk başkadır olarak çevirmesiyle b*ka sardı.