bugün

pek tercih edilmeyen erkek tipi olsa gerek.
"üzgün kaslı" olmaktan iyidir. (bkz: umut sarıkaya)
penissiz erkek ile pek bir farkı yoktur.
cinselligi az yasayan erkektir.
büyük ihtimalle vücudunun üst tarafı uzun, bacaklarıda kısa olan erkektir.
erkekliğlmden utandıran unsur. Erkek güç demektir, yürek demektir. Kas, cesaret, hepsini barındırmalıdır erkek.
Kas kazanmayı kolay bir şey sananların kassız erkeklere itaf ettiği yakıştırma .
(bkz: Kas inşası)
(bkz: steroid)
(bkz: kassız olup mutlu olmanın verdiği haz)
Pek olmamıştır. Cılız değil kaslı olmalıdır erkek dediğin. Tabi çok da abartılı olmamak kaydıyla.
kendine amele arayan kendini kusursuz sanan kız modelidir.
zeka kıttır kas ile gücü ayıramayanın cahilliğidir.
55 kiloyum çoğu kaslıyı katlar cep yaparım kas değil deli gücü önemlidir bayanlar.

edit: çoğunuzda göt meme yok biz birşey diyomuyuz.
hah! bi de annelerine de sövün de tam olsun! yok erkek böyle olmalıdır, yok şöyle olmalıdır, yok onlar yaşamasınlar gereksiz onlar...

bak kardeşim, benim burnum gariptir. ciğerlerime hava az gider burnumdam. o yüzden hep ağzımdan nefes alırım. hal böyle olunca spor da yapmakta cidden zorlanıyorum, hele şu akşamlar yattığım koltukta boğulacakmış gibi oluyorum.

banyoya girdiğimde belkide dana önceden basket oynamamın verdiği ekmekler olan adonisler gözüküyor. ama onları meydana çıkarmak gibi bi derdim yok çünkü ne biliyim, adrenalinden uzak yaşayınca insanlara gösteriş yapmakta da da zorlanıyorum.

madem kassız erkekler yaşamasın, erkekler şöyle olsun, bu olsun şu olsun diye diye bizi modifiyeli araba yaptınız, bana;

1.70 boyunda
kısa saçlı ama sarı olmayacak
ince baldırlı ve kasıklı
ortanın bir gıdık altı boyutunda göğüslü
dar omuzlu
kahverengi gözlü
parfüm sıkmayan ve çantası büyük olmayan kız bulun. ama bulamazsınız. neden? çünkü bu işler araba modifiye etmeye benzemez!
kaslı olma tipine aday erkek sayılabilir.
gerçeği gta san andreas la karıştırıp denemiş ve başarısız olup yemeğe yüklenen erkektir.
okuyodur vakti yoktur modern amelelik yapmaya.
6ay sonra gelen edit:beyler 6aydir salona gidiyorum gercekten omuzlarim ve kollarim sismeye basladi bunun verdigi ozguven hicbiseyde yok okulu filan bahane etmeyin amk.
benim de dahil olduğum gruptur. ama iyi dövüşürüm. şöyle kaslısından 3 kişiyle kapışmıyorum ne zamandır.
giydiği şey yakışmayacak olan erkektir. sorun kassız olması değil zayıf olmasındandır. yoksa fit bir şekilde zayıf olan adamlara da giydikleri şey yakışmaz. babadan emanet gibi durur.
aynada kendine bakmayan kezbanların hayalidir. sen nesin ki ne istiyorsun. evet. *
üreme içgüdüleri gereği kassız erkegin sağlıksız döl olduğunu düşünen bayanların tercih etmedigi erkek. he cesaretliyse bi gram sorun yoktur. beş katı adamı dize getirir.
vitaminsiz erkek gibidir.
Beyni varsa sıkıntı yaratmayacak erkektir. Malum erkeklerde beyin az bulunan bir şeydir. Kas değil.
ne gerek var oyle erkege. kadin kisi erkege dokundugunu o kaslardan anlar. yoksa senin ne farkin var ayse teyzeden..
dün kassız bir erkek gördüm, belirtmeliyim çünkü etrafa bakınca zor bulunur oldu artık. saatlerce seyrettiğim doğrudur. bazen yüz fazlasıyla yetiyor.
üzgünüm ama dikkat çeken insanlar daha önde oluyor, olayı vücut geliştirme algılamayalım; insanlar birşeyle samimi derece de uğraşan insanlara dikkat ediyor. kız erkek farketmez. her memlekette böyle. kimse eve gelipte akşam tv seyredip birasını açan götü göbeği birbirine karışmış erkeği pekte merak etmez.
Tassaksiz yarak gibidir.↭
penissiz erkekten farkı olmayandır. evet.
Olmaz çünkü kas olmazssa insan haraket edemez.