bugün

önü böyle siperli ekzantrik başlık
ismini herhangi bir yerde duyar duymaz aklıma hemen atilla ilhan ın geldiği nesne.
21. yüzyıl insanı, güzel de fetva veriyor. fetva makamı gibi.
hızla doldurmayı hedeflediği nickaltına ben de katkıda bulunayım, ne kadar erken tatmin olur giderse o kadar iyi.
edit: kendisinin akp'li falan olmadığı 1000 metreden belli, sırf tartışma olsun diye saçma olduğunu düşündüğü şeyleri yazıyor, hatta biraz daha dikkat etmezse yazdıklarını ironi sanacak okuyanlar.
yeni nesil bir akp li. hemde en koyusundan. allah akıl fikir versin.
(bkz: #7195017) enfes yazmış, eline sağlık.
kimi zaman fantazilerde de kullanılır bu araç.
açtığı 21.yüzyıl başlıkları nedense yine bana bir yerlerden bir şeyleri hatırlatan yazar. neyse araştırır buluruz, nasılsa troll kafasının açabileceği maksimum başlık 10'u geçmez.

edit:eksi ver, vermezsen vallaha darılırım.
yurdum köylüsüne yakışan ancak entel lümpenlerde bir garip duran şapka.
sürekli kendi başlıklarına bakınız veren akpli, yobaz aynı zamanda bilim, fen dedikten sonra darwin' i insan kandıran biri olarak gören sığ beyinli, zırcahil şahıstır...
hangi bayrağa hizmet ettiğini bilmediğim, sabit görüşlü ve iktidar parti yanlısı yazardır.
bluevelve antagonisti bir yazar gibi geldi bana şimdilik. zıt kutuplar yani. birbirlerini çekerler mi bilemiyorum. açıkçası böyle bir şeyi düşünmek bile istemiyorum.*
yeni bir troll..hayırlı olsun..

insanda biraz durup düşünme yetisi olur.. ortalığı karıştırmaya çabalayan bir tip...

sen tut * muhammetle atatürkü kıyasla...önce elmaların armutlarını topla sonra geç o aşamaya..
(bkz: provakatör)
akp milletvekillerinin hem akp başkanı hemde türkiye cumhuriyeti başbakanı olan recep tayyip erdoğana "peygamber" demesini olağan şekilde karşılayan guruhtan ufak bir farkı vardır; sözlükte yazar olmayı başarmıştır.
erkeklere yakışır. dedem giyerdi bakar bakar gülerdik ona.
yaşlılara daha çok yakışır.
(bkz: #9227124)
bu entrysinde ne demek istendiği pek anlaşılmasada yavşak bi tavır takındığı ortada olan atatürke 'bünye' gibi sanki babasının yavşak oğlundan bahseder gibi bahseden yazarımsı.
eksileri hak eden yazar.sonuncusunu ben yaptım.sevgiler.
cemil çiçek'in de zaman zaman taktığı şapka türü.
Bülent ecevit'in taktığı kasket "lenin kasketi" veya "denizci kasketi" üstü düz ve kafaya oturan modeline "flat cap" denir. Kasketin bir tık modernize halidir. Ve hakiki kasket "sekiz köşeli kasket" veya "newsboy cap" diye bilinir. Önü siperlidir. Sekiz parçanın ortadaki bir düğmeye dikilmesiyle yapılır.

Hakiki kasket trabzonspor'un mağazalarında bulunmakta. Bir tane satın aldım. Hoş duruyor ve şakak kısmında ufak bir trabzonspor logosu var.
(bkz: şapka)