bugün

işten yorgun argın dönen karınızı kucağınızda taşır mısınız? Yorulmuş, yazık.
Banyoya mı?
Hoplata zıplata.
Beni taşıyabilecek Yiğidonun bigboy olması lazım ya. Yoksa zor.
Teknoloji çok ilerledi, karı taşıyıcı robotlar var şimdi.
Pek yakında da otonom olarak kendini taşıyabilen robot karılar çıkacakmış piyasaya.
Belim ağrıyo na mümkün.
içimizde taşısak? Sevgisini yani.
karım yok ama isteyenin karısını taşıyabilirim insaniyet namına.
Yıkarım.
eved. ben kanguruyum !..
Azmeder ve belli bir kilonun altında kalırsa neden olmasın?

Aksi takdirde bu bele daha çok ihtiyacımız olacak.
Sırtımda taşırım kucağımda olmaz.
arkadaşlar böyle başlıklar açmasanız olur mu? içimizde kocasının taşıyamayacağı ağırlıkta olanlar olabilir.
Taşırım tabi canım karım.
romantik bir jest ya da sevgi dolu bir davranış olarak değerlendirilebilir. Bu davranış, birçok kişi için sevgi ve bağlılığın sembolik bir ifadesi olarak anlam taşır. Özellikle düğün sonrası yapılan "eşini kucakta eve taşıma" geleneği, çiftler arasında yakınlık ve romantizm yaratma amacı taşır.

Eşinizi kucakta taşımanın anlamı, sevgi göstergesi olmasının yanı sıra, partnerinize fiziksel ve duygusal destek sağladığınızı da gösterir. Bu jest, hem ilişkideki bağlılığı hem de partnerinize olan güveni ve saygıyı ifade edebilir.

Ancak bu davranış, kişisel tercihlere, kültürel alışkanlıklara ve çiftin fiziksel durumuna bağlı olarak değişebilir. Bazı insanlar bu tür romantik jestleri yapmaktan keyif alırken, diğerleri için bu tür jestler önemli olmayabilir ya da kendilerini rahatsız hissettirebilir. Her çiftin kendine özgü bir ilişki dinamiği vardır ve önemli olan, bu dinamik içerisinde karşılıklı olarak rahat ve mutlu olmaktır.
Taşır mısınız aşkolar? Ormantikliği bırakıp, romantik olur musunuz birazda?
Tabi karım istesin onu vinçle taşırım forklift ile de taşırım.
Taşırım tabii. Big boy'um ben.
Sonrasında kucakta dans yapacaksa olur.
Menfaatçiyim ben, karşılıksız olmaz.