bugün

burak özçivit muhtemelen yeni olgunlaşmaya başlamış ve destekli sütyenlere yerleştirilen çoraplarla ayakta durabilen küçük meme sevmez.

bu iş olmaz.
bnibnibhtrni bir, bu kız iki. çok yanlış anlaşılıyorlar sözlükte. ama gerçek hayatlarında böyle olmadıklarına da eminim.
bu da mı geri dönmüş ?
görsel

Bi an heyecanlandınız de mii?? Yok öylee.. Ehehehe.
Su kızın nickaltı sayesinde sözlükte ne kadar abaza, kız görmemis varsa bir bir ifsa oluyo.
Tanım: memeleriyle dikkat çekmeye çalısan yazar. Güzel olsa bari icim yanmayacak.
patlaktır.
Bende nerede kaldı bu başlık diyordum.

Geçen sene sözlükte patlayan whatsapp gruplarından birinde konuşmuşluğum olan yazar. O zamanlar bu kadar "ünlü" değildi. Bir ara sildirmişti galiba hesabını. Bu da bir bilgidir.
sözlük abazanlarının yeni oyuncağı.

gerçekten kadınsa utanıyorum bunun gibilerinden.
abazanlarla dolmuş nick altı. hiç kız görmediniz mi ? demezler mi adama. güzel olsa bari.
o agzina aldigin eli usulca indirde baska parmaklara * yol acilsin yazaridir. neden her guzel kiz , ortalik mali olmak zorundaki mk.
Seksi olucam diye ağzını açma cinim orayla ilgilenmiyorlar zaten..
türk erkeğini troll'lemeyi iyi bilen yazar. helal olsun.

umarım bu deneyimlerini bir kitapta paylaşmaz amk. rezil rüsva edecek tüm türk erkeklerini insanlığa.

düşünsene kitapta; ''look, let me tell y...'' durun türkçe yazayım ya. kitabı ingilizce yazar amk tabii; dünyaya rezil olalım diye, ben türkçeye çevireyim anektodlarını;

--spoiler--

bakın anlatayım; amk o zamanlar pek bi süksem yok yazarlık konusunda. hani pek kayda değer şeyler yazamıyordum açıkçası. yedinci nesilim; senelerdir sözlükteyim. bi' sike yaramıyorum. düşündüm; ''herhalde bu bu böyle olmayacak, sözlük pek sarmıyor, en iyisi troll'leyeyim şu mal oğlanları da eğleneyim amk. kitabımda da paylaşayım şu rezilleri akılları başına gelsin, şu abazanlığı bıraksınlar artık amk'' dedim içimden ve bir karar aldım. müstehcen olmamakla birlikte, güzel yüzümü, şekilli şukullu pozlarımı şu bebelerle paylaşayım. zaten yarısı abazan, yarısı da galeyana gelip ''kezban, çirkin lan bu, seksi mi haha'' gibi ithamlarla doldurur nickaltımı diye düşündüm. amına koyayım ne güzel düşünmüşüm! bu salaklarla ara ara fotoğraflarımı paylaştım. yani bildiğin; ''oltamı atım bekliyorum'' hesabı takılıyorum. ulan her gün bir sürü nickaltı... bunlar harbi çok mal amk. çok iyi taşak geçtim hepsiyle. fotoğraflarımı paylaşıyorum diye beni yollu zannediyorlar. amk ben elimde pazar poşetleriyle entry giren kızım amk nerem yollu? evde fasulye ayıklamaktan parmaklarım yamulmuş, gelmiş diyorlar ''patlak bu''. haydaaaa. ulan uyansanıza; taşşşşşşak geçiyorum işte amk. siz de ne arsızmışsınız, ne troll besleyicisiymişsiniz amk!

neyse; işte böyle bir sosyolojik deney yaptım türk erkekleri konusunda. bu kitapta da onlarla ilgili anılarımı, mesajlarımı, tuhaf tuhaf nickaltı'larını paylaşacağım. keyifli okumalar dilerim...

--spoiler--

kız helal olsun sana tekrar.

bu da benim gözümden harun abla(enteresann) ve uludağ sözlük errrrrrkekkleri;

görsel

not: umarım aseksüeldir.
GiYDiRDiĞi ZAMAN GÜZEL GiYDiRiYO LAN HARBiDEN CANIM BENiM..

KENDiSi EKÜRiM OLUR..
Ilgi çekmek istemeyen yazar mış. Birde çekmek istese napıcak acaba. Tabiki her birimiz feedback için felan yazıyoruz ama yani oramızı buramızı sergileyen özel fotolar paylaşmıyoruz.. Sadece yazıyoruz. Bütün bunları yapıp sonra arkasına geçip ay siz ilkelsiniz gelişmemiş beyinlersiniz demeside ayrı bir saçmalıktır. Güzelim top modele felan git, burada sadece 31 malzemesi olursun harcanırsın. Manken olsan "parasıyla" 31 malzemesi olursun en azından. Bizde hee manken deriz. Hem kendini ucuzlaştırıyon, sonra arkasına geçip edebiyat yapıyon. Karar ver ne istediğine. Negatif feedback almak istiyosan en ideal yerdesin. Hadi sana kolay gelsin, iyi çalışmalar.
ulu sözlüğün artık aptallarla ve abazanlar ile dolup taştığını gösteren ilgi budalası aşüfte.
Tassak geçmeyin lan kızla.
Kankam olur. *
evden artiz olmak için kaçan kızların evden kaçmadan önceki davranışlarına çok benzer şekilde hareket ediyor.

kız aklın başında mı dellendin mi ne. denizli nin horozu öttü mü ki goriller çıldırsın.
nereden bilelim kadın olduğunu?

şöyle bir takla atsın da inanalım.
Fazla meme olan bir yazar.
En az 4 kişinin hakkına girmiş. Biraz bağış yapsın. Yaşasın Organ bağışına evet kampanyası!
Eğer gerçekse özgüveninden dolayı helal olsunu hakeden yazar.
Yok eğer fake ise yine helal olsundur.
Aferin amk troll mrol adam kafasına göre takılıp trolluğunu icra ediyor.
Işini iyı yapanları hep sevmisimdir. Trollugun da bi adabı, inceliği var. Herkesin harcı değildir, zeka ister. Belli bi seviye ister.
Mal insan trolluk yapamaz, orta seviye takılır.
Trol, oltaya takılan balıklar olmadıkca mevcudiyetini yitirir.
Eğer ortada başarılı bir troll varsa (ki öyle görünüyor) aptal insanlar da vardır.
Ben neden oltaya gelmiyorum amına koduklarim? Zekiyim çünkü, olayı izleyip pis pis halinize sırıtmak eğlenceli geliyor.
Karındesen, devam et yavrum sen. Eksik olma.
kıza yalakalık yapacağım derken karakterini yitiren malları da görmemize vesile olan başlık. işini iyi yapıyormuş falan. sanırsın eskort kiraladı da muamelesi sağlam.

olaya gel!

niye?

kız belki mesaj atar da sikin kalkar diye. değil mi? sokakta bundan daha akıllı ve güzel kızlar var ama gel gör ki burda geri zekaların çoğunun ağzının suyu akıyor.

bu salak erkek olup kız taklidi yapıyorsa da ayrı sorun. düşünsene erkeksin ve karı gibi ilgi bekliyorsun ama buna trollük diyorsun falan. iki ucu boklu değnek.

son söz:
acemi adamın elinde am ağaca çıkarmış.
ülkedeki erkek profiliyle ilgili çok sağlam istatistikler sunan yazar.
kampanya peşindeyse tivitırı kullansın. bi #erkeksencumayagit kadar tt olamazsa zaten buluşmasın.
sağlam ayarlar yiyen ama yalakası da bol olan fotolu yazar.
ikisinin içinde de kız geçtiği için ve sözlüğün %99,91 erkeklerden oluştuğunu varsayarsak berabere biter.