bugün

sabah kalkar kalkmaz, bilgisayarına koşan yazar. kahvaltı beklerken, peşinden oyun oynamaya kalkmak gerekiyor...
kendi adında entry girmek.

(bkz: kosankarga)
bazen dalıp gittiğinde, gülen gözlerinin ardındaki sis belli belirsiz ortaya çıkıyor. çok incinmiş ama, hala güçlü.
özlenen, sevilen, komik insan...
sözlüğün kadın yazarlarını üstüme salan kuş.
the name of karga...he is ewerytime my friend, always.
(#1238824 ) NO LU BEYANDA BAHSEDiLEN TAKiBi NE YAZIK Ki, YAPAMAYAN YAZAR. ARTIK SÖZLÜĞE BiLE PEK GiREMEZKEN... HA ESKiDEN SERi ARTI OYLAYAN MELEK KIVAMINDA OLDUĞUM DOĞRUDUR. BUNUNLA BiRLiKTE, YAZARIN 4 SAYFALIK BEYAN SKALASINDA 2 TANECiK iLE TAKiPSiZLiĞiNi iLAN ETMiŞ YAZARDIR. PARDON YAHU. BABASI RAHATSIZLANDIĞINDA DA SAMiMi OLARAK DUYGULARINI iFADE ETMiŞTiR. TOPLAM 3 OLMUŞTUR. BEYAN SAHiBi YAZARIN AMACI, LAF ATALIM iZi KALIR MIDIR?

(#1237238 ) NOLU BEYANDA BAHSEDiLEN ABi OLARAK, ARKADAŞINA YAPILMIŞ iMADAN DA ZiYADE SALDIRIYA KARŞI, KORUMA iÇGÜDÜSÜYLE HAREKET ETMiŞ YAZARDIR. BU iŞTEN ŞiKAYET EDEN BEYAN SAHiBi YAZAR ÇAYLAK OLDUĞUNDA, ONUN DA ARKASINDA DURMUŞTUR. ONA GÖRE; ÇOK KONUŞMASA, GÖRÜŞMESE DE, SEVDiKLERiNE YAPILAN HAREKETLER, KENDiSiNE YAPILMIŞ SAYILIR...

KARGANIN KÖTÜ GÜN DOSTU OLDUĞU ORTADADIR...

AKSiNi DÜŞÜNENE DE SAYGISI SONSUZDUR. AMA, BAZI DURUMLARDA, BAZI ŞEYLERi YAPANLARA KARŞI SAYGISI MAALESEF Ki KALMAMIŞTIR. BUNU ABi, ARKADAŞ, YAZAR, SIFATI NEYSE O, OLARAK SÖYLEMEYi BiR BORÇ BiLMiŞTiR.

NOT: ŞiMDiK AKLIMA GELDi. ARKADAŞINA HALEN LAF ATILMAYA DEVAM EDiLiRSE, BUNU YAPANLARIN RUMUZLARININ ALTINDA AYNI ŞEKiLDE KARŞILIK VERECEĞi KONUSUNDA UYARI DA YAPMIŞTIR. DEVAM EDEN KiŞiLERiN RUMUZ ALTI YAZILARI DA BU SEBEPTENDiR.

NOT2: BUNU DA YENi FARKETTiM. BAZI ARKADAŞLARDA DA ŞUNU VAR. BiR OLAY OLUYOR. BiRiYLE TERS DÜŞÜYORSUNUZ. BiR ARKADAŞINIZ (DAHA DOĞRUSU ÖYLE SANDIĞINIZ KiŞi) ABi LAF EDEYiM ŞUNA DiYOR. SiZ DE YOK OLMAZ ÖYLE ŞEY DiYORSUNUZ. MSN DEN OLDUĞU iÇiN BU KONUŞMA KAYITLARI DA TUTULUYOR MiSAL. SONRA BiR BAKIYORSUNUZ Ki, O SATAŞILACAK KiŞi BAŞ TACI EDiLMiŞ.
BUNU FARKEDiNCE iLK BAŞTA VAY BE DERKEN, ÜZÜNTÜNÜZ AZALDIĞINDA TENCERE VE KAPAK HiKAYESi AKLINIZA GELiYOR. AMAN BiRBiRLERiNE YAKIN, BANA UZAK OLSUN DiYORSUNUZ.
BAŞLIĞINA GiRiLMiŞ BEYANLAR ARA ARA SiLiNEN YAZAR. DAHA DÜN 890 BEYAN VARDI BU SAYFALARDA. NE OLDU ANAM KISKANIYOR MUSUNUZ? SÖYLEYiN MEŞHUR EDEYiM SiZi DE...

ek: tamam panik yok. adamın birisi girdiği beyanları silmiş. biz de geliyo diye seviniyorduk. meğer iyice gidiyormuş...
bir gidiyor sevindiriyor, bir geliyor üzüyor bizi. tamam bunadı ne yaptığını bilmiyor anlıyorum yaşlılık zor ama bodrum diyorum emeklilik diyorum.

(bkz: sözlüğün yaş ortalamasını yükseliyor durduramıyoruz efendim) *
de leri da ları ayıramayan. hatta aşağıdaki örneklerde nokta virgülü bile kullanamayan yazar.
(#327665)
(#328543 )
(#329019 )
(#329117 )
haa bazen de şöyle eşeyler yazar. yani yazardı.
Bu gece kendimi öldürdüm
Ben.Evet, evet öldürdüm.
Şakağıma dayadığım
Soğuk silahın tetiğini
Çekti parmağım acıyla
O acıki namlunun ucundan
Sıcacık bir mermi olup şakağıma
Girdi usulca...
Ardından
Kafatasımın arkasından
Çıktıda duvara saplandı
Beraberinde
Kafatası, beyin parçaları
ve bolca kanla.
Yaptığım en güzel resim oldu...

Bu gece kendimi öldürdüm
Ben.Evet, evet öldürdüm.
Kocaman bir ekmek bıçağıydı
Kalbime acıyla sapladığım
Buz gibi soğuk bir sessizlik
Doldu bedenime bıçağı
Kalbimden çıkarana dek.
Kan fışkırdı karşımdaki aynaya
Ve silüetim kayboldu aynadan
Sessiz bedenimdeki çığlıkla
Yankılandı oda...

Bu gece kendimi öldürdüm
Ben.Evet, evet öldürdüm.
Pencerenin kenarında
Rüzgar saçlarımı yalarken
Bıraktım kendimi boşluğa
Öylece uçtum martılar şaşarken
Ta ki yere çakılıncaya dek
Gözlerim açık, tebessümle.
Şahit sadece aydı
O da, bulutların ardına saklandı...

Evet Hakim Bey bu deli
Üç kişiyi öldürmüş aynı gece
idam edelim onu...
Dedi savcı, dediği oldu

Bu gece kendimi öldürdüm
Ben.Evet, evet öldürdüm.
ilmeği boynumdan geçirdim
Kendi ellerimle
Kalın halat boynumu yaktı
Nefesim kesildi kalbim sıkıştı
Önce sıcaklık peşinden
Keskin buz kapladı bedenimi
Etraf sonkez, aydınlığa
Doğru karardı
Bu gece kendimi öldürdüm
Ben.Evet, evet öldürdüm.

ve ya böyle

Aşklardan yoruldum Ben.
Bir çok güzeli sevdim, hiç haberleri yokken.
Yanımdan öylece geçip gittiler.
Aşklarından yanan gözlerime bakmadan...

noktaya virgüle bakmasa da, eskiden beri süre gelen alışkanlığıdır yazmak. hatta skeçler bile yazmıştır zamanında örnekleri sunabilirdi keşke eski bilgisayarı formatlanmamış olsaydı...
Bonus veren yazar

Bir delinin de hisleri vardır.
Fırıl fırıl gözlerinin ve
Sapık bakışlarının sebebi
Belki de içinde kanayan yaradır.
Belki de her gün güneşin doğup
Yaşaması gerektiğini hatırlatmasıdır.
Her gün aynı dünyaya doğmak
Ve doğarken öleceğini fark etmektir
Deliliğinin sebebi.
Deli tüm bunları hisseder ve kahrolur
Ben deliyim
Farkındayım,
Hissediyorum,
Kahroluyorum,
Eriyorum,
Her gün doğup,
Doğmadan ölüyorum.
Ölüyorum...
Ölüyorum...
(bkz: zor hedef fare) *
kadife takımlı memur. fare ezicisi. parkalı komünist. genç gösterdiğini sanan şapşal. özü iyi gerisi ıııyyyi yazar. ne güzel oldu lan. ehehehe.
tavlada mükemmel sayılar atan yazar kişisi. böytle bir tavla oyuncusu yoktur efendim. hep 6-6 atar. zar mı tutar artık nedendir bilinmez. *
tavla da ilk kurban beni seçen yazar. * **
kendisini zirvede neden alwayssleepy diye tanıttığını merak ettiğim yazar. halbuki biz gerçek kullanıcı isimlerimizi söylemiştik.
uzun zamandır iletiştiğim yazar. kafa göz giriştiğimiz zamanların yanı sıra hoş muhabbet ettiğimiz zamanlar da olmuştur. ama anlaşılamadığını düşünüyorum. ancak her ne olursa olsun diyalog kurulabilen insan. duvara konuşmadığını biliyorsun neticede...
sevesimin geldigi yazar.. huysuzlugumdan payina duseni her daim almakta, ses de cikartmamaktadir.. "bak ama istersem cok uysal olabiliyormusum degil mi??" diye kendisini kandirip, agzina bir parmak bal calmak istedigim kus cinsi.. debelenmekte o da hayatin icinde ben gibi, kimbilir belki benden bile cok caba sarfetmekte iyiyi dogruyu bulabilmek icin.. yorulma demek isterim ona ben.. vazgecme.. tuttuklarin elinde kaldiginda, elini uzatmaktan cekinme.. iyilik senin disinda degil, sana gelmesini bekleme o yuzden.. hayatinda olan biten hersey icinde.. kocaman kalpli musibet..
beni çok özLemiş yazar.. zira zirvede geLdi kucağıma kondu.. başını yana eğdi, bende sevdim bir güzeL.. kedi gibi yazar.. kargaLıkLa hiç aLakası yok..
uzun yıllar yaşayabilen ve genelde uğursuz sayılan bir hayvan. sosyal havvanlardır, toplu halde yaşarlar. genellikle ağaç tepelerinde yaşayan bu kuş yoldan geçenleri dışkısı ile bombalar ve dışkısının lekesi de kolay kolay çıkmaz.
(bkz: yoldaş)
bütüngün japonla uğraşmaktan başka bişey yapmayan ve an itibarıyla ekildiğini düşündüğüm yazar. *

edit : tühh be ekilmemiş diyesim geldi...ekilmemiş üstüne üstlük ilk defa olan fakat ismine geleneksel şenlik diyen zaatı muhteremler birlikteler. *
karga duy sesimi... msn 1-2 msn 1-2 * karga yollasana yaa serzenişinde bulunduğum yazar. * *
35 Yaş Şiiri

Yaş otuz beş yolun yarısı eder.
Dante gibi ortasındayız ömrün.
Delikanlı çağımızdaki cevher,
Yalvarmak, yakarmak nafile bugün,
Gözünün yaşına bakmadan gider.

Şakaklarıma kar mı yağdı, ne var
Benim mi Allah'ım bu çizgili yüz
Ya gözler altındaki mor halkalar
Neden öyle düşman görünürsünüz,
Yıllar yılı dost bildiğim aynalar

Zamanla nasıl değişiyor insan!
Hangi resmime baksam ben değilim.
Nerde o günler, o şevk, o heyecan
Bu güler yüzlü adam ben değilim;
Yalandır kaygısız olduğum yalan.

Hayâl meyâl şeylerden ilk aşkımız;
Hatırası bile yabancı gelir.
Hayata beraber başladığımız
Dostlarla da yollar ayrıldı bir bir,
Gittikçe artıyor yalnızlığımız.

Gökyüzünün başka rengi de varmış!
Geç fark ettim taşın sert olduğunu.
Su insanı boğar, ateş yakarmış!
Her doğan günün bir dert olduğunu,
insan bu yaşa gelince anlarmış.

Ayva sarı nar kırmızı sonbahar!
Her yıl biraz daha benimsediğim.
Ne dönüp duruyor havada kuşlar
Nerden çıktı bu cenaze Ölen kim
Bu kaçıncı bahçe gördüm tarumar.

Neylersin ölüm herkesin başında,
Uyudun uyanamadın olacak.
Kim bilir nerde, nasıl, kaç yaşında
Bir namazlık saltanatın olacak,
Taht misâli o musalla taşında.

Cahit Sıtkı Tarancı

şiirin kendisi ile uyumlu olduğunu düşündüğüm yazar. * *
lan ne zeki hayvanmışsın sen.. biliyordum ama görmemiştim. tebrikler valla.

cevizi kırmak için yola atıyor, kırılmayan cevizi arabaların altına atıyor, yemek için yola iniyor, geçen arabaların altında ezilmemek için kendisine yeşil yanmasını bekliyor.. ha unutmadan, birde yazarlık yapıyor.

vallaha tebrikler.

buyurun izleyin;

http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3430&oid=1#