bugün

entry'ler (33)

çete halinde yazan nick altı yazarları

kesinliği ispat edilmiş önerme. bu tür yazarlar gerçekten var ve bayağı da etkililer. sanırım nickimin altına bakılıp, kimler olduğu anlaşılabilir. amaçları sözlükten ayrılmamsa, beni kırmaksa başardılar. onlarla aynı seviyeye düşemeyeceğim için savaş arenasından çekiliyorum. ama ne kadar kendilerini yırtsalar da, giden gitmiştir bir kere...

capari

kıraç arazide yetişen, ekşi ve tuzlu tada sahip çiçekleri olan bir bitki.

cococabana

allah sabır versin. annesine de allah rahmet eylesin...

yeni gelen bazi yazarlari ezmek

katılmadığım görüş. çok yeni olmama rağmen kimseden olumsuz bir tavır görmedim. bu biraz karşınızdakilere verdiğiniz değerden ileri geliyor...

karga

bazen dalıp gittiğinde, gülen gözlerinin ardındaki sis belli belirsiz ortaya çıkıyor. çok incinmiş ama, hala güçlü.

kadınlar komik erkek sever

KADINLAR KENDiNE GÜVENEN ERKEK SEVER. KENDiNE GÜVENEN ERKEK; ÇEKiNMEDEN KONUŞUR, ESPRi YAPAR. ESPRi YAPMAK iSE ZEKA BELiRTiSiDiR. KADINLAR HEM ZEKi, HEM KENDiNE GÜVENEN ERKEKLERE iSE BAYILIRLAR...

karga

sabah kalkar kalkmaz, bilgisayarına koşan yazar. kahvaltı beklerken, peşinden oyun oynamaya kalkmak gerekiyor...

bir kızın güzelliğinin anlaşıldığı an

hiç bitmesin istenen andır

karga

gözleri güneş vurduğunda bir başka parlayan yazar...

erkek sever kadin sevilir

ERKEĞiN SEVDiĞi KADAR, KADININ DA SEVEBiLECEĞiNi HESABA KATMADIĞI iÇiN, EKSiK KALMIŞ ÖNERMEDiR.

kalın ayak bilekli kızlar

kalın ayak bileklerine sahip kızlardır. hepsi insandır nihayetinde. kim mükemmel ki?

karga

moral bozan durumlardan ders çıkarılması gerektiğini salık veren yazar. her olayın diğer boyutunu da görmemiz gerektiğine inanan...

karga

son derece kibar ve bir o kadar esprili sözlük yazarı.

aldatmayan erkek

aldatmayan kadınla iyi bir çift olurlar. bir de bunun yanına, saygı,hoşgörü, dürüstlük, sevgi gibi melekeler de eklenince çok daha güzel olur...

aşk ve sevgi arasındaki farklar

ikisi de duygudur. farklı isimlerdeki, farklı duygular. aşk çok güçlüdür.mükemmeldir. o kadar mükemmeldir ki, hiç bir duygu onun önüne geçemez. peki sevgi niye vardır? bu ağırbaşlı duygu, aşk sizi yıkıp geçtiğinde, ayakta durmanızın tek dayanağıdır da ondan...

msn de luzumsuz kisileri engellemek

en başından vermemek, daha kesin netice verir.

fikirlerine katilmiyorum ama

fikirlerini katılmıyorum ama, beyan etme özgürlüğünün sonuna kadar arkasındayım. şeklinde devam ederse anlam kazanır.

ozel hayatina saygi duyan insan

kendi özel hayatına duyduğu kadar, diğerlerinin özel hayatına da saygı duyan insandır.

dekupaj

fransızca dekoratif kağıt anlamına gelir kelimenin türkçesi. bu bir sanat olarak görülmekter. 17. yy da fransada çıkmıştır. objeler kağıt ve boya yardımı ile süslenmektedir. dünya da çok önemli olan bu günümüz hobisi, daha ziyade kadınlar tarafından icra edilir.

ayvalık

küçüklüğümde en güzel zamanlarımın geçtiği, her aşırı büyüyen yer gibi, artık eski masumiyetini kaybetmiş tatil beldesi...yaşam beldesidir aynı zamanda...