bugün

bir efsaneye göre ruhlarin bekciligini yapan ammavelakin bu camiada gönullerin bekciligini yapan kanatlı mahlukat ve kisi.
karga karga gak dedi
çık şu dala bak dedi
çıktım baktım o dala
bu karga ne budala
karga seni tutarım
kanadını yolarım
.......
lan devamını hatırlamıyoooooooom

herneyse tanım olarak yukarıdaki karga ile pek bir alÂkası olmasa da her türlü ortamda uyuyabilen bir yazar kişisi olduğuna emin olduğum kimsedir.

aman beni sözlüğün en yakışıklı 3. yazarı ilan etmiş, kaldırma lütfen *

nice 14 ocak'lara

senle
yeniden
devamlı
istikrarlı bir şekilde...

- kızım, bu arkadaş biraz yaşlı bunu az gürültülü bir yere koy.
- efendim, her yer gürültülü nasıl olur ??
- lan ne biliym, git bir cam fÂnusun içine koy, alla allaa
- !!??
geçer abi geçer, neler neler geçmediki senin başından dediğim güzel insan.
içi temiz dışı bozuk yazar. sevdiğinin sevdiğiymiş. hay eşek sıpası hayy!!
oha 34 sayfa mı var burda demek istediğim yazar. database çökecek.
sol framede an itibariyle 842 entry girilince yahu bir karga hakkında bu kadar entryde neyin nesi diye baktığımda sevilen bir yazar olduğunu gördüğüm karga. *
yakışıklı, seksi, çene de var... daha ne olsun lan!
nice yıllara...
haberleşmesekte, "sözlükle beraber nice senelere" demek istediğim, sözlüğün en kıdemli yazarlarından...
1. yılın kutlu olsun yazarı.
sağda solda, abimdir diyerek kendisini küçültme çabaları içerisine giren bir hayvan markası.. yaşıtız arkadaşım. *

nice yıllara.
fazlasıyla sevdiğim abi yazarı. 1. yılı kutlu olsun.*
sözlükteki ilk göz agrilarimdan abi kişilikli zipir yazar.
hiç sevmem hiç hazetmem açık açık.gelmişin 45 yaşına git emekli ol bodrum'a yerleş be adam.
ankara zirvesin de tanıştığım yazar aman kuş. balık burcu olmamakla birlikte burçlardan anlamayan bi kişiliğe bulaşmış insan. * seninle de nice senelere insanı.
katıldığım ilk zirve de * kafamdaki tasvir e pek uymadığını söylediğimde bana kızan * adaşlarına laf ettirmeyen "-onlarsız uyanamazdın!" diyen * yazar kişilik .

1. yılı kutlu olsun.
msn zirvesinde tanıştığım kaliteli uuser 1. yılı kutlu olsundur
uludağ sözlük'ün en sevilen yazarlarından biri. kral adamdır vesselam, içti mi bir başka güzel olur, muhabbetine doyum olmaz. her türlü zıpırlığı yapmaya müsait, istanbullu yazar. sözlüğün birinci yaşını en güzel şekilde kutlamayı hak edenlerden. kendisininki kutlu olsun.
"sana bi kafa atarım." diye mesaj atarak beni dumur eden yazar, allah tan espiriymiş.* birinci yılı kutlu olsun yazarı.
abi yazar. geçmiş birinci yılın kutlu olsun. *
TORUNU OLDUĞUM YAZAR. ASlında seviyorum kendisini, konuşmadığımız zamanlarda adını görüp hüzünleniyorum ya da çöpün başında torbaları didikleyen bir karga gördüğümde...

yeni yılı kutlu ve mutlu olsun. sözlükte geçen her günü bir diğerinden güzel olsun...
yeni yılını sözlükte birinci yılını kutladığım uuser. en sevdiklerimden*
şımarık züppe..
bizim gibileri cebinden çıkarıyormuş.
heyyy yavrum heyyy...
hodri meydan dediğim yazardır..
e malum tatlı çocuğum, bütün kızlar bana hasta yazarıyım.
kıskanılıyorum da böyle oluyor..
(bkz: sizin gibileri pistlerde görmek isteriz)
gözleri güneş vurduğunda bir başka parlayan yazar...
sözlükte tanıdığım ilk yazarlardan kendisi. sözlüğün birinci yılında varlığı ile fark yaratan yegane yazar.
(#1163616)
kanbersiz nişan olur ama düğün olmaz dediğim ve henüz evlenmediğimi söylerek içini rahat ettirmek istediğim ve düğüne davet edeceğim ve anı defterime en az burdaki kadar güzel ve esprili bir entry yazmasını isteyeceğim ayrıca gelirken eli boş değilde lütfen küçük altın * getirmesini önemle rica ettiğim arkadaşım .*