bugün

tehlikeli yazar. yazılar, tespitler, yorumlar takip edilesi. severim kendisini dediğim yazar. *
acil kahve molası önerdiğim yazar. kafasını dosyalardan kaldırması ve acilen yuvasına dönmesini dilediğim zat ı muhterem.
(#10913240) girdisi ile müthiş saygımı ve takdirimi kazanmış yazardır.
(bkz: tahlilin böylesi)
(bkz: helal)
(bkz: #10903532)

kendini gazla şişirebilen yazardır güldüyor hala .
#11095199 açıklamasıyla son noktayı koyan can yazardır efendim. fazla söze ne hacet. ana britanica halt etmiş. kırk bir kere meaşallah meaşallah. *
#11095199 entrysi ile yardırmıştır.
(#11097997) entarisi ile beğenimi kazanmıştır.
yazarlık konusunda aynı cümlede onun adı ile benimkinin yanyana geçmesi benim için çok büyük bir onur olacak iken, nickime gerçek bir yazardır yazarak utandırmış olan yazar. kafamda kendisi benim için; astinustur daha azı ile tanımlamak manasız.
ağır, duyarlı, sağlam kalemi olan yazar gibi yazar.
ilgi çekmeye çabalayan, chp gençlik kolları üyesi, seçim evvelinde sözlükte iktidar partisini karalama amaçlı devamlı asılsız ve kendi paranoyasının ürünü entry girerek aynı şeyi temcit pilavı gibi önümüze sunan ve de rahatsız eden yazardır. yazar mı dedim? ha bir de kendisi gibi düşünmeyen herkese şakirt filan diyormuş. komiklik yapmasın..
uludağ sözlüğün en kaliteli yazarlarından biridir. yazısını ne zaman görsem iki kez okurum. başlıktaki diğer entry leri okumama da grek kalmaz. bazı konudaki görüşlerine katılmıyorum, beni aşıyor. hatta sığ geliyor ama yine de her konuya getirebildiği bilimsel bakış açısı ve akılcılık ile diğer yazarlardan ayrılıyor. bununla birlikte kalıpsal bir zihniyet ve düşüncenin esaretinde gibi ve o kalıbın dışına çıkamıyor. empati kurabilmeye pek vakıf değil ve çoğu kez bir konuyu bir kaç boyutta ele alamıyor. hep belli bir düşünsel sistem dahilinde katı bir şekilde yapıyor tüm yorumlamalarını. her ne kadar dandik bir nick'e*sahip olsa da sürekli okuruz yazılarını. hatta uludağ sözlükteki belki 500 tane yazara birdir. hep burada kalmasını diliyoruz.
(bkz: ak partiye oy vermemek için tek bir sebep) başlığına sürekli entry giren yazar.

chp gençlik kolları üyesi olduğunu düşündüğüm yazar.
chp gençlik kollara üyesi bir liseli değildir ama tgb üyesi olabilir. hani şu taksim'de anlarsın ya baro pankartı asanları dövmeye giden zihniyete sahip.
biraz troll görünümlü, akp'lilerin yediği yemek bile gözüne batmış. oğlum eğer büyük bir şeysen baban falan da sever kuru pilavı?
(#11421785)

bu aralar ilgi alanımda.
ilgi çekmek için iyi yazarların entryleriyle yatıp kalkan böylece ilgi çeken kötü yazar.. şeytana yardım ve yatakçılıktan aranıyor kendisi..
(#11480223) kendisinin ne denli asil, kusursuz, yakışıklı olduğunu merak ettiğim yazar.
zira bunu yazan insanın insanlığından şüpheye düşerim, evet perfect !
önemli olan şey; hayatta neyin önemli olduğunu önemsemeden hayatını yaşamaktır.
ateist dü$ünceli insanların pofpofladığı yazardır..

edit:bas bas eskiyi arkada$mız yok nede olsa vurun mna koam.
yazdıkları sözlükte dikkatimi çeken yazardır. yazıyor ama boş yazmıyor.
yazarın ne söylediği önemli; hayattaki en büyük başarısı bir sözlüğe yazar olmak olmadığı yazın tarzı ve edebi yetkinliğinden zaten belli olsa da; hadi diyelim ki tek başarısı sözlükteki yazarlığı olsun bu yine de söylediklerinin yazdıklarının değerliliğini azaltmaz. hayattaki tek başarısı üvey evladının karısını üvey evladından çekip almak olanların takipçilerinin şunu anlamaları gerek artık. tutarsızlıkla tutarlılık arasında bulunan büyük açıklığın tutarlılık tarafında bile durması yeterli bir değer karayel2010 için hiç bir şey değilse bile.
abuk subuk entry ler yazan yazar.
bi kaç entrysini okudum. hakkaten bişeyleri bilen yazardır. takipte olucam.
ateist olduğunu az önce 63. entry ile öğrendim, yazık!!! çok üzücü lan!!!
allah allah allah allah!!!
(saldırıyorum şu an kendisine)

gerici düşünceli yazarlar saldırıyormuş ya ben de eksik kalmayım dedim ve allah allah nidalarımı kaptığım gibi saldırıya geçtim.
çok ilerde ama lan yetişemiyorum amk!