bugün

berberlerin 11 mayıstan itibaren açılmasıyla oluşan yoğunluğa rağmen saç tıraşı olabilen şanslı kişilerdir.

an itibariyle ben olabildim. kafamdan bir kilo yük kalktı sanki. 2.5 aydır tıraş olmuyordum.
kıvanç ile aralarında bulunulan yazarlardır. pazartesi akşam mesai bitiminde sinsi gibi gittim hemen berberime. baktım 1 koltukta tıraş olan var bir de yedek kulübesinde bekleyen. hemen sıramı aldım 30 dakikalık bir bekleme ile bonus kafalılıktan kurtuldum.

zannedersem bizim gibi birçok erkek yazar bu kadar basit bir şeyden böylesine mutlu olabileceğini hiç tahmin edemezdi. kadınlara girmiyorum hiç onlar zaten kuaförlerin kapandığının 2.günü bunalıma girmişlerdi *
Normalde olamayacaktım. Gittiğim berberde 4 gün boyunca cuma gününe kadar tüm randevular dolmuş, sıraya alamıyorlar. Ben de hızlı olması için o zaman 0 yapalım dedim. Normalde 3 el üst üste geliyordu, koyun gibi kırptı 10 dk içinde. inanılmaz değişim oldu. Bir de top sakal uzatıp fötr şapka ve gözlük takarsam Walter white olacam. Bitch.
pamuk gibi olmuşlardır. Randevu aldık bakalım ne kadar daha bekleyeceğiz. ( Randevuyu iptal mi etsem ? edeyim edeyim hijyenik değildir * )
cuma gübü saat 13:00a zar zor randevumuzu aldık. çok entelektüel, birikimli doktor edalarında bir berberim var hemde çorumlu :d.

zam yapmadım diyor da ortalarda dolaşan zamlı rakamlar doğruysa zaten yıllardır zamlı kesiyormuş, yeni haberimiz oldu.
11 mayısta oldum ben, öğlende aradı berber "abi yarım saat sonra gel" dedi
Randevu falan almamıştım ama mecburen gittim arayınca