bugün

gençler bari doğulu karadenizli güneyli cart curt diye ayırmayın, bari siz yapmayın doğuda doğmuş, yaşayan binlerce Türk De var unutmayın. Kaldı ki bütün Kürtler kötü, Bütün Türkler iyi diye bişey de diyemiyoruz.. Valla bırakalım bu işleri, bizde de onlarda da bi çok dangalak var.
Karadenizliler uzak doğululardan korkabilir. Bir soru.
Karadenizliyim korkmuyorum. Kürtler anca kalabalık olduğu yerde delikanlı kesilir, onun dışında hepsi birer tırsaktır.
güzel ülkemin salak başlıklarından birindeyiz yine.
Korkmak değil sevmezler.
bizim yörelerde dağlar denize paralel olduğu için meydana gelen doğa olayıdır. yoksa korkmayız ki..
görsel
Hadi başka taraflara dokunmayacağım.. Ama dillendireyim akılda bulunsun.

Karadenizli la.. Üzerine konuşmak bile aptalca.. Ben değilim Karadenizli fekat gözüde denizleri gibidir.
Öyle bir şey mi varmış?
Neden mi korkar? Sacmalama da çığır açmak bu olsa gerek. Bak mesela ben bir malatyalı yım. Geçen gün artvinli kankamla buluştum. Yani yıllardır herhalde 300-400 tane çok çok samimi Karadenizli arkadaşım oldu ama hiçbiri senden korkuyorum demedi bugüne kadar.

Hatta şimdi düşünüyorum da Sakarya , Kocaeli , Zonguldak , Karabük , Kastamonu , Sinop , samsun , Giresun , Trabzon , Rize ve artvinli olup kardeş kadar çok birbirimizi sevdiğimiz arkadaşlarım var ama hiçbiri bugüne kadar senden korkuyorum demedi.

Acaba bartın ve ordulular mı korkuyor benden. Çünkü bütün o Karadeniz kıyısı boyunca bu 2 şehirden çok samimi olduğum insan gelmedi aklima.

Edit duduut budur: bu dakka bi dakka nasıl unuturum ya. Ordulu öyle biri var ki belki bütün hepsi içinde en sevdiğim odur lan. Bak nasil da unuttum. O zaman bartınlılar korksun benden. Zuahahahah.
görsel
(bkz: korkma titre)
çamuru pisliği üstlerine bulaşmasın diye tabiki. yolda bir bok gorseniz mesela üstüne basmaz kenardan geçersiniz bu sizin boktan korktuğunuzu göstermez.
Bir anda akla gelendir.
Sahi neden korkuyorsunuz ki bu kadar bizden? Korkmayın bişey yapmayız.
Korktuklarını sanmıyorum. ikiside aynı bokun laciverti.
Ulan insan bari cümleleri değiştirir.
Bir soru.
bazı entrylerin tekrar tekrar girilerek hortlatılan başlık. ilginç yani iki üstteki entry geçen bu başlıktaydı. amaç nedir acaba? karadenizlilerle kürtleri birbirine kırdırmak mı eğer öyleyse sözlükte çok tehlikeli bir çerkez var demektir.
Hey gidiii karaaadeniz doldida taşmaaadi.

Yalandır adamlar borudan silah yapıyorlar falla furular unlarida acimazlar daa.
Cevabı merak edilen sorudur.
Yiğit bir kürd evladı olarak bugüne kadar karşımda bir tane hamsi duramadı, duramaz da!
Hayal dünyasından sevgilerle,o korkması la?
Dayanaksız ve saçma bir iddiadır.
Durumla alakalı bir de karadeniz sözü vardır.
" habu fuşki yiyen ne afkuriyi"
Komik bir önerme, karadenizli saçma sapan bir doğulu denk gelirse içinden geçer.
Git bir laz uşağuna veya karadeniz toprağına artistlik yap bakayım ne oluyor?
Terörün bile götünün yemediği topraklardan bahsediyorsun ey klavye delikanlısı.
Adamın götünden kan alırlar kamil kan.
Kıçınızdan uydurmayın. Karadenizliler kimseden korkmaz. Anlaşılan başlığı açanın yarası var.
karadenizli derken?!... bize böyle bir bilgi ulaşmadı.