bugün

istemsizce "kara melek gibi girdin aramıza" diyesim geliyor.

(bkz: kara çalı)
kara melek gibi girdin aramıza. al kızını koy çuvala, salla salla vur duvara. *
Harika bir jenerik müziğine sahip olan eskilerden bir dizi.
'sevdim dedin hiç sevmedin
sen kimleri mahvettin
kara melek
dırııım dırıım.'

nasıl bi çocukluk geçirdiğim bu dizinin müziğini bile hatırlamamda gizli.
Aşkı memnudan daha çok entrika bulunan çok güzel bir diziydi. Ece uslu ve Sanem çelik ilk ilk dizileri.
izlediğim ilk dizidir, bu yüzden bendeki yeri ayrıdır.
97-98 yıllarında yayınlanan, benim hiç izlemediğim ama jenerik şarkısına bayıldığım dizidir.

dinleyin ulan develer;

http://www.youtube.com/watch?v=2AvT1itAgyA
https://www.youtube.com/watch?v=2AvT1itAgyA
Bir zamanlarin meshur dizisi. Kendine aşık eden Acimasiz hatun.
Sevdim dedin hiç sevmedin sen kimleri mahvettin kara melek diye devam eden bir jeneriğe sahip olan dizi. Nahit'in sağır taklidi çocuk aklıma bile amatör gelmiş olmalı ki o zamanlar bile gülerdim. Yasemin ve hakan yasak aşkı da Bihter ve Behlül aşkının atasıdır bu arada.
(bkz: Sanem çelik)
Ergenler bilmez 1997 de başlamıştı.
veletler bilmez.. güzel dizidir.. yeni bölümleri olsa da izlesek.
baştan sonuna kadar izlediğim dizi. bi ara gece yarısı star tv'de eski bölümleri verilirdi 8-9 sene evvel yanlış hatırlamıyorsam
durup dururken arada bir aklıma gelir nahit karakteri
ve yaşadığı gayrimeşru ilişkinin meyvesi olan çocuğu, anne karnındayken susturuculu silahla yastığı kadının karnına bastırmak suretiyle öldürmesi.
ulan ne diziydi be. evet.
bu dizide murat adlı bir alkolik vardı . adam sürekli içiyordu hemen her sahnede.
şarkısını bile hatırlıyorum. oynayan kadın nerde ki, başka oyuncuları o kadın çok sandım.. silindi gitti.
çocukluğumuzun dizisi. yalnız şu vardı ki annelerden çok babalar bu diziye bayılırdı.
Senaryosu Nuran Devres tarafından yazılan dizidir. 1997 ve 2000 yılları arasında Star TV'de yayınlanmış Türk dizi tarihine damga vurmuştur. Jenerik müziği başta olmak üzere bugün dizilerde oynayan bir çok oyuncu yan rol dahi olsa bu dizi'de yer almıştır.
akşam haberlerden sonra yayınlanan, Çocukluğumuzun hatırası dizi.
şimdi ki dizilere oranla dizideki olaylar çabuk gelişiyor.
97 yapımı efsane dizi. şu aralar yutuptan tekrar izlediğim dizi aynı zamanda.
sırf sanem çelik'in güzelliği için kendini izlettiren dizi. sanem çelik'in bugünkü hali veya özel yaşamı beni zerre kadar ilgilendirmiyor. breaking bad, dexter, prison break gibi dizilerin müdavimi olan ben, sadece sanem çelik için bugünlerde internetten bu diziyi izliyorum. ayrıca ben de bir doksanlar çocuğu olarak bu dizi ile büyüdüm.
Vakti zamanında bayılarak izlediğim diziydi.

Geçenlerde netten bir iki bölümünü yeniden izledim. maksimum 45 dakika. Olaylar inanılmaz hızlı gelişiyor. Beni en çok şaşırtan bu oldu. 40 dakikadan 2 saate nasıl geldik ve hala izliyoruz?

Jenerik müziği ise dinlediğim en güzel şeylerden. 1 dakika 27 saniye yalnız, çok kısa.
sadece müziği hatırda kalan eski dizi.