bugün

evet görüyorum artık kız erkek ilişkilerinde ki kankalık hadisesinde ki yeni eylem. yiyişmek.

yolda, sokak da, parkda, okulda, oto galeride...

şayet ne yiyiş dönüyor ortalıkda farkında değilmişim. bi bakıyorum 2 kanka ölümüne yiyişiyor, hatta kanka grupları grupca yiyişiyor. bu kızların salaklığı.. şayet erkeklerin sikinin her kıza kalktığı bi gerçek. ama bu gerçeği sadece kızlar anlayamıyor. zavallı oldukları gerçeğide buradan geliyor eyy ezikler.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
çevresindeki kızların ahlaklarını korumayı kendisine dert edinmiş yazarın prim yapabileceğini düşündüğü başlık konusu zavallı kız. bu başlığı açmayı kıl payıyla kaçırmış diğer "görev bilinciyle" yanıp tutuşan yazarlar, hemen bu tür kızları "oruspu, kaşar" olarak suçlayacak ve başlığa destek vermekle yetinmek zorunda kalacaklardır.
kankası bensem sorun teşkil etmeyecek olan durumdur. * *
yiyiştiğine ve verdiğine göre kanka olmayan insanlardır. kankalık yiyişmenin başında biter.
(bkz: kız-erkek ayırımına alet olan başlıklar)
(bkz: kanka demişsin ama bu bildiğin orospu çıktı) * * *
"kankasiyla" bir gun beraber gittikleri hastaneden cikarlarken, onun elini garip bir hamleyle tutup:

-Keske senin gibi kulturlu hos bir sevgilim olsaydi. Ay ne cok isterdim

Diyen kiz, bu zavalliliga meyillidir.
sadece sevgili ile sevişme tabusunu yıkmış kızdır.
kendini güvende hissettiği için de kankasıyla yiyişiyo olabilir.
ha zavallı mıdır? bence değildir.
erkek kankasını aslında ne olarak gördüğüne bağlı olarak değişen bir zavallılığı olan kızdır. kankasının ilgisine, korumasına ve arkadaşlığına muhtaç olup bunu kaybetmemek için yapıyorsa hakikatten zavallıdır. canı istediği için yiyişiyorsa yiyişiyordur.
abi dayağından korktuğu için seksten korkanların aksine (bkz: keçiören kızı) cinselliğinden çekinmeyendir.
evet böyle durumda iş daha bir gizemli oluyor.

-kankam benım sen cok iyi kalpli birisin biliyormusun
+sağol aysel sende benim için öylesin kankam
-sana okadar güveniyorum ki anlatamam yaaaa
+sagol canım yaa cok incesin
-hatta okadar güveniyorum ki beni becermen bile bu güveni yıkamaz
+bence güveni değil ama seni boydan boya yıkarım aysel
-??????
(#11554895) entrysinde bahsedilen kişi ile varlığını ispatladığımız hatundur.
(bkz: kanka ayağı göt ayağı)
yapmayın gençler sonra çevrenizde verdiğiniz erkeklerden duyduğunuz pişmanlıklar için ağlayabileceğiniz kanka omuzları kalmaz.
bir hata yapmış olması muhtemel kızdır. bütün şartlar göz önüne alınarak değerlendirilmelidir. ben geçen yaz sevgilimin kankasıyla yatmıştım ama kankası kız. yani bir erkeği bir kızla aldatmak, aldatmak sayılır mı?
hata yapmış kızdır. yeni trollümüze hep bir ağızdan hoşgeldin diyoruz. hadi bakalım 1......2.......3... hoşgeldin trollün biri.
sevgilisinin kankasının kankası ile de yatar bu kız.
Sevgilinin kakasıyla yatan kız diye okunur.
şu cümlenin söylenmesine neden olmuş kızdır: sözlüğe gelen troll meraklısı yazarların değindiği ilk 4 konu:

1) sex
2) sex
3) sex
4) kürtlük
1- yolludur.
2- nemfomanyaktır.
3- kanka kızı zorla ifal etmiştir.
4- kızın fantezi dünyası geniştir.
5- aldatan sevgilisini en acı biçimde cezalandırıp beraberlik golünü atan kızdır.
yazmadan olmaz.vurduruyordur.