bugün

imladan korkan iazar gibidir.
bir vampir değil. fampir!*
hoş nickli, ince düşünceli yazar. ayrıca benim gibi vampire fampir diyor, yalnız değilmişim, anladım.
dişlektir herhalde.vampire fampir dediğine göre.
bildiğin tavşan lan bu.
entry'lerinin sonuna swh koymazsa ölecek hastalığından muzdarip yazar. tez vakitte iyileşip aramıza dönmesi temennisiyle.
fampir mi fampir ne la? sorusunu sordurtartan yazardır.
(#13342409)
(#13612954) bu entry'sini hala anlamış değilim,burda yazar ne demek istemiş la?
kendisi imladan korkan bir yazarla eşdeğerdir.
duygularımla oynadı, odtü ye alacam deyip kandırdı gitti.
sekizinci nesil yazar, hoşgelmiştir.

yaklaşık 1 hafta sonra artık eski nesillerden olacak ama yine de bunu yazmak istedim. * ***
annesinden çok annesinin yemeklerini özleyen bir yazar olması sebebiyle kendisini yakın gördüğüm bir yazardır. öyle ki 2-3 mesaj sonrası karı-kız, idda tüyoları gibi muhabbetlere dönmesi aşikardır.
eski sevgilisinin yeni sevgilisi sandı beni bir an... ama hayallerini yıktığım yazardır.

o bir gözü mavi diğer gözü yeşil kızla çıkan çocuklardan biri ya ben olsaydım haa!?
yeni yılını en içten dileklerimle kutladığım,

kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu sağlıklı bir yıl dilediğim uludağ sözlük yazarı.
yazıları zor anlaşılan kişi.
(bkz: ağzındakini çıkar ne yazdığın anlaşılmıyor)
(#15259627) engelli veri tabanı gibi dalga geçilmeyecek konularda dalga geçmeyen kişi.
(#15259880) kskli de olsa sevilen yazar. izmirli her daim izmirlidir.
akrep burcu yazar.
bu gece doğum günü olan yazar. olm o kızı hala unutamıyosun tamam da aklını fikrini zikeyim ben senin. lan senin yüzünden işimden olucam bir gün. gelme olm artık mekana. şu tipinin yüzü suyu hürmetine mideni biraz rahat bırak. artı olarak bu sözlüğe beni sen baslattin sonra siktir olup gittin kac yildir girmiyorsun. gir bak eğlenmene milletin düşüncelerini, başlarına gelenleri bi oku lan.***