bugün

1.kendi icinde celiskiler barındıran bir baslıktır
2.destekledigim kampanyadır sonra sasırıyoruz canım hangi kampanyaya katılsak diye
3.bana secimleri hatırlatır, aklıma yalan dolan gelir, yüzsüz insanlar gelir, sinirlenirim, gerilirim, asabilesirim*

son olarak kampanya yapılmaması icin yapılan bir haykırıs*

edit : vakt-i zamanında sahsımca acılmıs, kampanyadır, lakin o donemin kampanyaları su andaki kampanyalardan daha farklıdır(30.05.2006 14:39)

edit2: işte zamanında yapılmasın demişim, sonra bugünkü gibilerden bahsetmiyorum demişim ne bok demişim belli değil! şöyle acıklayayım : örnegin bir yazarın dönmesi için acılmıs bir kampanya yapılabilir bir kampanyadır bence, gel gelelim eurovision'ya şu gitsin bu gitsin kampanyası gereksizdir gibi. sonunda derdimi anlattım galiba oh be!

"yazarların dönmesi için kampanya mı yapılıyor?" diye soracaklara "bir zamanlar yapılıyordu ama artık göremiyorum demekki insanların gitmesi falan artık kimseyi ilgilendirmiyor" cevabımı da şimdiden vereyim.
akıllıca bi kampanyadır baya yandaş toplaması olasıdır
(bkz: ota boka kampanya düzenlemeyin kampanyası) ***
gecenin bi vakti bile sol framedeki anketle ilgili başlıkları görünce hak verilesi kampanyadır. kendiyle çelişir, ironiktir.. bi siktir denilsedir ama derdini anlatır anlayana o iyi bi$ey.. *
kime göre neye göre sorunsalı başgösterir. evet kampanyalara son verilmelidir ama bunu kampanyayla yapmak tahtadan yangın merdiveni yapmakla aynı şeydir.
(bkz: hanım koş bu kampanyayı kaçırmayalım)
kendiyle çelişmesi nedeniyle "doğarken ölmüş" kampanyadır.
bir sürü var hangisine yazacağımı şaşırdım;
(bkz: kampanyalara son verelim kampanyasi)
(bkz: kampanyalardan vazgecelim kampanyasi)

söz konusu kampanya başlıklarına tıklanmayarak halledilebilecek "problem"dir. "gereksiz" o kadar başlık varken***, kampanyalara bu tepki nedir anlamış değilim.

örneğin an itibariyle (bkz: witch is back yazar olsun kampanyası) diye bi başlık var. kim lan bu witch is back? nickini "cadı" geyiği dışında görmediğim bi yazar. 250 entry girmiş, dikkatimi çekmediyse, genelde siyasi yazıyodur dedim ki entrylerine baktığımda da öyle olduğunu anladım.
(bkz: siyasi entry okumamanın dayanılmaz hafifliği)

neyse, benim bu yazarı tanımamam, sevdiği arkadaslarının çaylaklıktan kurtulması için kampanya başlatmaması gerektiği anlamına gelmez. en fazla benim gibi tıklamazsınız söz konusu kampanyaya, olur.

ha eğer amaç kaliteli(!) sözlüğümüzün, imla hatası olmayan(!) entrylerle/başlıklarla dolu sözlüğümüzün, tek sorunu kampanya olan(!) sözlüğümüzün kalitesi için uğraşmaksa eyvallah derim.

edit: bahsedilen kampanyalar "ota boka" açılan kampanyalar değildir tabi ki.
(bkz: paradoks)
olmayacak duaya başlık açmak durumu
(#294480)
(bkz: lan deme lan babam kızıyor lan)
bir kampanya olup amacını ifade edememiş bir sesleniştir.Kısır döngüdür.1 i 1 e bölüp bir ,0 ı 0 a bölüp 0 bulmak gibi bişeydir. Kampanyalara lanet gelsin daha etkili olabilir.
'bütün genellemeler yanlıştır, aynı bunda olduğu gibi' tadında kampanya.
sözlük yazarlarının sol frame de kampanya görememesinden kaynaklanan paradoksal bir etki ve sonucunda doğacak tepkilerle amacından sapacak olan kampanyadır..
(bkz: sen yat istersen) *
"kampanya yapılmasın kampanyası durdurulsun kampanyası" adı altında yeni bir kampanyaya kapı açacak kampanyadır.
(bkz: Allah belanı vermesin ismail)