bugün

sözlüğe yeni gelen yazar.
hoş gelmiş sözlüğe taze kan getirmiştir.
kanımca nick değiştirip gelen yazarlardan biridir. matematiği iyi gibidir, klavye aşinalığı ''piiiuuuuwwww''.
(#22462725). Ahhahahaha kafaya bak lan. Lan bu çocukta bu beyin varsa evine gidip kapıyı çalıp "biz peygamberiz" desek inanır.
Ülküdaş kalabilirler.
Kimse tarafından sevilmeyen yazarmış. Kendi beyanı.
"nikaltı gir allahsız" diye mesaj atan yazar.
al girdim.
nikaltı isteyen yazar.
sevilmediğini düşünen yazar.
Yalnızlık çeken, asosyal yazar. ipleyin zavallıyı.
Uzun zamandır egosu tatmin edilmeyen, üzgün yazar.
iyi hoş yazarı cem uzanı özleyen yazarmış başımızda tayyip gibi bir kalabulut varken o bile özlenir (bkz: adam haklı beyler)
Orta Doğu ve balkonların en sevilen yazarı. Balkon balkon dolaşıp çay içer çekirdek çitler.
Nickaltı fantezisi olan ergenimsi isteklerden kaçınmayan yazardır. Doğum günüymüş, kutlarız.
doğum günüymüş. neden doğdun lan demek istediğim yazar.*
Tesekuru borç bilen bu mutsuz gününde yalnız birakmayan ve birakmayacak yazarlara sevgiler gönderen ve tesekur eden yazar.
Ad yapmaya gelmiş vasat troll.
Nick altını girdim cnm daha ağlama.
Üşenmeden herkese nickaltı gir diye mesaj atan yazarımsı.
bugün doğmuş olan yazar.
Bugün son 20 dk ya kadar toplam 50 nikalti yapması gereken yazar. Noolur lan sonra silersiniz hayat memat meselesi.
Sözlüğün embesil kizlarindan. Al iste bir ezik daha.
Örselenmek istemeyen yazar. Seni seviyo.
Nikalti kirletilmesinden hoslanmayan yazar. Pis tü kaka iyhh sana hayat.
Hayat bu deyilin yavsadigi yazar. Yok seni örselenmis istemem.
garip garip başlıklar açıp troll lüğün dibine vurup birde özel mesajla nick altıma yazı yaz diyen yazardır. (#22463990) açtığı başlığa bak. lan ben şimdi sana ne yazayım. bari bir şarkı hediye edeyim.
http://inciswf.com/1306682762.swf
iddaaya girmiş yazardır.
Bakınız:
Bir trollümsü diğer bir benzeri ile iddaaya tutuşur. Sahte nick yani fake hesap almak 12 entrye bakar.
Bunlar kimin nickaltı bir günde daha çok olur diye, bu yola başvurur. Bizler de bunlara işte bu şekilde katkı sağlarız.
Yapmayın. Prim vermeyin. Dibnot: o küfrü sana yedirirdim lakin; ona da değmezsin...