bugün

pislikten çekinmezler.

yıkanmıyor bu şallar çok bariz iyy sicim midesine.
çay getirildiğinde kesme şekerleri eline sıkıştırıp ; ayy ben şeker kullanmıyorum canikoom diyen kızın annesidir.
(bkz: banane amk)
asla gerçek kadınlardan değildirler. sarıl o adama, o adam yoksa ne işin var lan orada elin piçleriyle.
şal isteyen erkekleri bile görmüş olan gözlerin hayretle karşılamayacağı "kadın"lardır.

bayan değil lütfen.

ayrıca şal isteyen erkek görmüşlüğüm var ciddi ciddi.

gittim dedim "üşüyorsan montumu verebilirim nuniş" diye.
Üşüdüyse doğrusunu yapan bayandır. Seçkin bir mekansa eğer gelen şal üstünüzdeki kıyafetten bile daha hijyeniktir.
yanında erkek varsa, elleşmek içindir.
Vurduruyordur.
Bayan mi bayan istese yine iyi artik erkekler istiyor üstadim.
Üşüyordur.Başka ne olacaktı ki sanki ?
zor durumda kalmadıkça tercih etmemeleri gerekir.
pistirler pis. kim bilir o şallara bitli bitli kimler sarılıyordur. belki de arka tarafta o şalların üstüne basıyolardır çalışanlar. değil yıkamak çırpmadan bile getiriyorlardır onları. leş gibi kokmasın diye belki bir iki fıs parfüm sıkıyorlardır. sen de sanıyorsun ki temiz. he temiz.

beni annem böyle yetiştirdi valla, mağazadan kıyafet alınca bile yıkamadan giymiyoz üstüne basmışlardır oğlum bunun, kim bilir kimler denemiş çıkarmıştır bitli bitli hehe.
pislermiş. otu boku kınama timi gelmiş yine.

bazen sigara içmek için dışarda oturursunuz ve soğuktur. o anda hijyen vs takmazsınız. napcaz çantamızda şalla mı gezelim. zaten bi levye eksik o çantalarda.*
el/kol çantasını bavulla karıştırmayan, züccaciye gibi bulduğu her şeyi çantasına tıkmayan üşümüş dişi eylemidir.
Hijyen konusunda hassasiyet olabilir ancak zor durumda iken kullanmak günah değil galiba.
üşümüştür.
Yok artık! Şal isteyen nasıl şımarıyor ya?