bugün

bir selamlama biçimidir. bir kaç kişi tarafından aynı anda yapıldığında senkronize bir ses elde edilebilir. kafanın boşluk oranına göre ses de yankı ve mistiklikte olabilir. gong sesi olarak da kullanılabilir.
Başka bir fonksiyonu olmayan ülkücüdür ki geneli aynıdır. Bir de toplu halde birilerine saldırıp, vatansever olduğunu düşünmek vardı. unutmadım bu defa bak.*
konuşmaya başlamadan önce içinde beyin var mı diye kontrol edinilen selamlama biçimidir.
(bkz: #742824)olmayan beynin kanaması.
boynuzlarını tokuşturan ülkücüdür.
*
kafası olan ülkücüdür. olmayanlar ne yapsın?
bir ülkücü beyninin işlevini görmesi için yeterli olmadığı durumda, iki beynin birleşerek bir beyin ederek sorunun çözüleceğini düşünen ülkücüdür.
deney yapan ülkücüdür. sonucunu yıllardır bulamadılar ki hala tokuşturuyorlar. *
kafası ilk çatlayanın yarışmayı kaybettiği bir oyundur.
edit: ne yani bu bir oyun değilmiydi. eğer öyle ise daha fena *
zaten ülkücü olduğu için ne yapsa yeri olacağı için sorun yoktur.

allah akıl fikir versin bu kardeşlere.
kafa tokusturan ulkucu bir selamlaşma biçimi değildir, insandır.
evet tokusmadan hemen once tedirginlik mi yasıyorsunuz? tokusma esnasında canınız mı yanıyor? gecici hafıza kayıplarıyla ugrasmaktan sıkıldınız mı? o zaman "reis baretleri". renk renk, desen desen; darbelere dayanıklılıgı dermington universitesi tarafından test edildi, onaylandı. iç yuzeydeki elastik bantlar sayesinde kafanızı sararken, pamuksu yumusak doku tokusmalarda canınızın yanmasının onune geciyor.
"reis baretleri".. bana bir sey olmaz deme, onlemini almadan gecme....
bir de kafa tokuştururken yukarıya doğru bakılır. nereye bakılıyor çözemedim.
Bir süre sonra kafa tokuşturmadan dolayı beyin sarsıntısı geçirmesi muhtemel şahsiyet.
zaten kaybedecekleri beyin hücreleri olmadığından istedikleri sertlikte ve şekilde kafa tokuşturmakta serbest olan ülkücülerdir...
el sıkışma hareketiyle beraber yapılan yanak teması şeklinde öpüşme hareketini es geçmek suretiyle karşı tarafa kafa göz dalmayı seçen kişidir. bi keresinde bi tanesi kafatasımı kıracaktı, beyin kanaması geçiriyodum nerdeyse, o derece.
en azından kafasının olduğuna dair somut bir delilimizin olduğu insandır. peki ya kafası olmayanlar ne olacak?
gazi üniversitesinde bolca görebileceğiniz kişiler.
bir de şarkıları mevcuttur ve her daim kantinde çalar-dı.
(bizim zamanımızda, şimdi hala öyle mi bilemiyorum.)

"kafaları tokuştururuz" diye başlayan bi şarkı..
sempatizanı olduğu partinin hangisi olduğunu anlayabilieceğimiz insandır. velhasıl götünden korkusu yoktur ve açık açık ben burdayım akıllı olun der.

(bkz: kafa yerine ampul tokuşturan akp li) *