bugün

Tartışılan bir bayan yazara özel mesajdan laf sokmak ya da her entry sine eksi oy vermek.
Bu davranışın benzeri erkek üyelere de yapılmaktadır.
(bkz: Sözlükte büyücü yakmak)
şimdi ulan yeter artık diyeceğim bana ayı diyeceksiniz. onun için lütfen yeteriniz artıkınız diyorum. özel meselelerinizi aranızda halledin. olmuyorsa gidin modlara falan iletin .böyle sözlüğün içine etmeyi adet edinmeyin. hep güler yüzlü olun. insanlara insan oldukları için değer verin. besmele çekmeden dışarı adımınızı atmayın. unutmayın ki bu dünya fanidir ve gördüğümüz herşey bir hayal ürünüdür. do u know matrix??

(bkz: entry sıcmak) *
(bkz: kafa dagıtmak icin sozlukte çatı yakmak)
(bkz: kafa dagıtmak icin sozlukte kedi yakmak)
lanetlenmeyi, ayı,tavşan,masa lambası,el blendırı, saç fırçası * ve hatta böcürt e (bkz: Harry Potter)çevirilmeyi göze alan her sözlük yazarının deneyebileceği eylem.

mesuliyet kabul edilmez.
sonra ben beğenmedim niye blendır oldum tavşan olcaktım diye itirazlar kabul edilmez.
sözlükte yapabiliceğiniz sosyal faliyetlerden biridir. *
(bkz: kac kac supurgesiz cadi geliyor)
(bkz: oha)
(bkz: hele bir deneyin) *
gerçekleştiği takdirde sözlükte taş taş üstünde bırakmayacak eylem, düşünce, şuursuzluk. *
an itibariyle bu eylemi üzerlerinde gerçekleştirebileceklerimiz;
capcadı, süpürgesiz cadı, witch
birinci nesil, çakma olmayan, öz hakiki witch'i yakmaya çalışma gibi bir yanlış yapılmaması gereken eylemdir. yakmaya çalışanı yakar. o yakmazsa ben... -ahah-
(bkz: yallah new england a)
(bkz: gitti cig kofte dukkani) *
cadı ile alakalı nicklerle ilgisi olmayan eylem. *

ne cadılar gördük altında süpürgesi yok,
ne süpürgeler gördük üstünde cadı yok. *
kafa dağıtmak için sözlük yakmaktan daha az zararlı bir hobidir.
pek çok olduğu için, yokluğu hissedilmez. Buyrun yakın.. * *