bugün

popüler kültürün yan etkisidir.
P*ç erkeğin anlaşıldığı noktalar.
1-Saç şekilleri olarak saçın önü aşağıda arkası önüne nazaran 5-6cm daha yukarıdadır.
2-Sosyal iletişim ağlarında sigara, nargile gibi sağlığa zararlı şeyleri içerken profil resmi yaparlar.
3-Düşük kot pantolon, deri mont giyenleri olduğu gibi Polat Alemdar'a özenenleri de mevcuttur.
4-Sevgilileriyle fotoğraf çekinirken erkek kısmı umursamazdır. Bahsettiğimiz salak kızlarda koluna girmiş vaziyette erkeğe bakar.
5-Yetişkinler tarafından serseri olarak ta anılırlar.
6-Karnesinde en az 5 zayıfı vardır.

Kızların serseri erkeklere bakma sebepleri:
1-Etraflıca tanındığından kendsinin de tanınacağı gibi salakça bir düşünceden dolayı
2-Para
3-Kendisinden uzun ve büyük olmaları. (Ebeveynler tarafından hoş karşılanmaz. (bkz: Boyu boyuna huyu huyuna)
4-Kızların acı çekmeyi sevdiği gerçeği
5-Seks konusunda daha ideal olabileceğini düşünmeleri
6-Diğer arkadaşları tarafından havalı duruma geçtikleri düşüncesidir.

Sonuç şu ki kızlar gerçekten salaktır...
evet efendim* yıllar yılı amanın kızlar çok narin yaratıklardır okşayalım kızlar çiçektir sulayalım kızlar çok duyarlıdır diyen romantik filmlerin etkisiyle olsa gerek, böyle ince ruhlu olmaya çalıştım durdum amacım o filmlerdeki gibi ruh eşimi bulmaktı.ama aklım biraz daha erince işlerin öyle olmadığını gördüm, ya bu film yapımcıları bizi kandırıyordu yada bizim kızları tanımıyorlardı.*
neyse millet kız peşinde koşuyor sırf elleyip bellemek için türlü numaralar yapıyor her gün başka bir kızla gönül eğlendiriyor,ama ben her zamanki ciddiyetim ve alçak gönüllülüğümle kızlara elimden geldiğince ince davranmaya çalışıyordum hani kızlar çiçek ya ! .gel zaman git zaman ben iyice annesiyle kabul günlerine giden çocuk imajına bürünmüştüm. kızlar artık aa el camino kızlara bakmaz* ayy el camino ne kadar terbiyeli çocuk* gibi muhabbetler çeviriyordu.ama yinede piç* çocukların peşlerinden koşmaya devam ediyorlardı. sonra baktım kazın ayağı öyle değil şimdi siklemiyorum kızların ruhunu muhunu sikeyim kızların ruhunu artık insanlara cinsiyetlerine göre davranmıyorum arkadaş her insana hak ettiği gibi davranacaksın.
sawyer yüzünden.
piç erkeklerden hoşlanan kızların piç olmasıyla doğrulanabilir.
Sağlıksız bir saptamadır. Kişinin kültürel yapısı, sosyo-ekonomik durumu gibi çeşitli değişkenler bu durumu tamamen etkileyebilmekle birlikte tamamen kişilik meselesidir. Kızın da olayda piçliği yadırganmamalıdır.
açılmışı var. aramayı bilmeyen cahil piçler için geliyor;

(ara: kızların piç)
efendi ağırbaşlı erkeklerin pek girişken olmadığı için piç tayfası tarafından kapılan kızlara yapılan haklı eleştiridir. sonra "vay efendim beni aldatıyomuş, arkadaşıma göz koymuş meğer." gibi yakınmalarını yine efendi olan erkek arkadaşlarına dinleten kızlara hepsi mübahtır. bu kızların pışpışlanıp uykuya gönderilmesi uygundur.
(bkz: hatunların efendi erkek yerine piç tercihi)

yıllardır kanayan yaramız zaten bilmediğimiz bir şey söyleyin.
Bir çok kızın kabul ettiği gerçektir. Yeminle "ben biraz serseri erkek seviyorum" diyen bir kız tanıyorum.

Ama rahat olun beyler. Kızlar piç erkeklerle eğlenir, efendi erkeklerle evlenir. (bkz: ehi)
(bkz: erkeklerin kaşar hatunlardan hoşlanmaları)
(bkz: davul bile dengi dengine)
- mahmut seninle sevgili olamam ben piç erkeklerden hoslaniyorum..

+ ama nurten ben de piç'im.. babam kim bilmiyorum valla.. annem mahallenin bir numarali kaşarıymış..

- oha mahmut.. hem oyle bir sey degil benim dedigim..

+ ya bak harbi orospu cocuguyum ben ya.. genelevde dogdum buyudum ben.. ortaokulda kasada dururdum pecete verirdim hatta..

- ay ne igrencsin sen be..

+ annem genelevin tum rekorlarini elinde bulundurur bugun bile.. baba adayi rekoru da ben de tabi.. en piç benim nurten..

- allah belani versin senin..

+ orospu cocugu oldugumu da soylemis miydim?
-tarumar! defol git buradan!
+nereye gideyim, babam da yok!
-baban yok mu? gel buraya...
efendi erkeğin piç olma sürecine katkı yapmış olan bütün kadınlara sesleniyorum.
götünüze mukayet olun.
bi de bunların evleneceği zamanlar yaklaşırken efendi erkek arayışları vardır ki sormayın dedirtesidir.
(bkz: yok böyle bişey)
(bkz: kandırmayın kendinizi)

edit: aslında olabilirmiş. bilmiyorum sözlük, kararsızım.
önceleri katılmadığım ancak son zamanlarda hak verdiğim durum. doğrudur belki de; ben de tam anlayamadım aslında.
ne demiş ajda; "hayırsız amma, tadı da başka!"
efsanedir. Piç erkeği aynı kafadaki hatun seçer. Efendi, kültürlü, elit vb. şekillerde sıfatlanabilecek erkeği ise aynı niteliklerdeki hatunlar seçer.

sistem budur.
Durgun sularda yüzmeyi sevmez kadınlar. aslında macera, olay seven ruhları fazlaca düzgün erkeklerle hiçbir zaman tatmin olmaz. acı çekmek, peşinde koşmak, merak etmek gibi mazoşist aşk ihtiyaçları olduğundan gider en olunmayacak insana aşık olurlar. efendi adam tercihlerini evlenirken kullanıp güvenli(!) bir hayatı seçerler.
(bkz: bungee jumping)
genelde efendi erkekler gelecekleri için çalıştığı için kızlara fazla zaman ayıramaz fakat diğer serserinin gelecekle ilgili planları yoktur sürekli kızlarla haşır neşir olur bu nedenle kızlarda onları seçer ama uzun vadede eksileri çoktur.
piç erkek genelde yakışıklıdır buna kapılmanın verdiği sonuç.
kızlardan yana yüzü gülmeyen bu sebeble de kendini efendi diğer tüm erkekleri piç sanan yazar önermesi.
bence hatayı kendi aramalısın.
hatunların şeytanın aleti olduğunun en açık kanıtıdır. ilk insandan beri havva nın ademi aldatmasından bu yana kadın şeytanın aletidir. bakın kadınlara bir tane filozof yoktur. niye? çünkü kadınlar kendileri boş kafalı, sexten başka bir şey düşünmeyen insanlar oldukları gibi erkeklerden de aynısını istemektedirler. filozofların, dahilerin vs. kadınlarla aralarının iyi olduğuna dair anlatılan tüm hikayeler uydurmadır. şeytan işidir. kadınlarla ne kadar ilişki kurarsan o kadar boş kafalı, günaha meyilli ve zavallı olursun..