bugün

boşver kadınları etkiledin eline ne geçecek ki önemli olan Allah'ın rızasını kazanmak.
Etkilemene gerek yok kendin ol onlar sana gelecektir ve bakımlı ol ve gelmiyorsa merak etme çünkü sorun sende değil onlarda dır.
gözlerim en son seni gördü. işte bu yüzden, başkasını görmesin diye; hiç açmıyorum.
ilk görüşte aşka inanır mısınız? Yoksa önünüzden bir daha geçeyim mi.

Biri bana böyle dese şahsen allahın kırosu der yumruk atarım.
"limitsiz kredi kartı" vb. sözlerdir.
kalpten söyleyeceksen;

1-Kız arkadaşlarından daha güzelsin

2-Gerçekten zekisin

3-Bundan sonraki hayatımı seninle geçirmek istiyorum

4-En iyi arkadaşımsın

5-Harika bir anne olursun

6-Eksik kalan hayatımı seninle tamamladım

'etkilenirse zaten senindir etkilenmezse siktir et amk çay koy laps laps içersin'.
Ne istediğini gerçekten bilen akıllı bir kadınsın..
Rica etsem benden etkilenir misin?
Herkes ekşi de yazarken ben uludağ sözlük te yazıyorum.

Karşınızdaki insan sözlük nedir bilmiyorsa eğer bunu çok büyük birşey sanar.
Öyle bir havanız olur ki heey gidi hey.

- ne iş yapıyorsun?
+ yazarım ben.

Bak bak havaya bak.
cok param var. xd.
cok komic.
kadınların hepsi para ile etkileniyorsa, fakirler nasıl çocuk yapıyor.

aklımda deli sorular.

tanım: futbolculara duyduğunuz aşkın yarısını verseniz havalara uçarsınız yemin ediyorum.
kadin etkilenmek istedikten sonra bakislar bile yeterli olur.
kadin etkilenmek istedikten sonra bakislar bile yeterli olur.
"benimle evlenir misin?" bunu durduk yere bir kadına söyleyin neye uğradığını şaşırır ve büyük ihtimalle güler. belki ağzınıza vurur ya da kabul eder taklaya gelirsiniz. ama her türlü etkilenir.
dün gördüm seni, bugün sabah 8 gibiydi gene aynı yere geldim. ne zaman geleceğini bilmiyordum, aynı yerden bir kez daha geçer misin bilmiyordum ama gene de geldim. dün yaşama dair umudum yokken bugün imkansıza dair güvenim vardı. o yüzden ben geldim. hepsi bu.
çok güzel karısınız hanımefendi.
Şişman kadınlardan hoşlanıyorum.
Ben tamamım bu söze.
kadınların kalıplaşmış, samimiyetten uzak, sadece etkilemek için söylenmiş sözlerden hoşlandığını sanıyorlar. akıllı bir kadın samimiyetle söylenmiş sözlerle, kurgulanmış cümleleri gayet iyi ayırır. bu yüzden içten söylenmiş her sözdür diyelim.
hazırım diyorum dünden, sen olsan bari falan.
hangisi etkiler bilemiyorum ama bi ara ya işte ben de viskimi içiyorum, bi yandan da telefonumu değiştiricem ayfon 78 alıcam ona bakıyorum. pahalı biraz ama olsun. bugün de yoruldum bahçelerle uğraştım. bizim 684 hektar bahçemiz var da. bana kalacak yarısı ilerde.. gibi şeyler duymuştum.

hah işte bu etkilemiyor.

edit: imla
'Tanıdığım kızlardan çok farklısın'
Dibi düşer.
siz dünyanın sekizinci harikası mısınız?