bugün

ya bi siktir git dedirten feminist zırvası.
temizlik çok güzel ama bıkkınlık verdiği de bir gerçek.

bitmiyor yahu bitmiyor. sürekli geri geliyorlar.

yine de kendim 2 gram tüyden utanırken bir başkasının beni temiz görmemesi yerin dibine sokar herhalde.
Aynı zaman da yazmak da zorunda olmadığınız gibi enterasan bir durum, kişiyi ve kişiyi düdükleyen kişiyi ilginlendiren özel durum.
En feminist insan olan ben bile şu saçmalığa tahammül edemiyorum. Aklı başında bir kadın şu lafı etmez. Kıl tiksindirici, koku yapan çirkin görünen bişey olduğu için temizlersin. Bak dikkatini çekerim temizlersin diyorum çünkü pisliktir.
görsel
Yani, tabii ki almak zorunda değilsiniz de, siz yine de almaya devam edin yahu.
Şu devir olmuş, erkekler bile lazer epilasyon kapılarına düşmüş. Bizim kezolar tam tersine gidiyor.

Ayrıca kılınızı almazsanız almayın. Nasılsa bir gün tamamen kılsız insan evladı oluşacak. Elbiseler sağ olsun. O vakit ne diyeceksiniz acep?
Hayatı boyunca sadece hayati zorunluluğu bulunan şeyleri yapan bir insan düşünün. Hayatı sadece yemek yemek, su içmek, sıçmak, işemek, nefes almaktan ibaret bir insan. Sevmekten ve sevilmekten yoksun, keyfine hitap eden hiçbir faaliyette bulunmayan, ot gibi yaşayan bir insan kurabilir bu cümleyi sadece. Kapanır evine yer, içer, sıçar, toplumdan tecrit edilmiş gibi davranır, kılını tüyünü uzatır, sonra onları bir güzel örükler. Kendi kendine dilediği kadar pis kokabilir. Ama bir insan eğer toplumla yaşamak istiyorsa o kılları almak zorundadır. Çünkü başkalarının haklarının başladığı yerde sizin özgürlüğünüz biter. Başkalarının midesini kaldırmaya, burnunun direğini kırmaya hakkınız yoktur. Uzun uzun tartıştığınız bu boktan mevzu açıklığa kavuştuğuna göre huzur içinde ölebilirim.
Bok tenli kezban söylemi.
Kadınlar zaten alıyor erkekler olarak kıllarınızı almalısınız seklinde düzenlenmesi gereken başlık.
görsel
Frida Kahlo bunu beğendi. Senin de boyun posun devrilsin Diego Rivera.
görsel
tabiki değilsiniz.

uzatıp,ev gelirine katkıda bulunabilirsiniz.örer örer,satarsiniz.

mesela esiniz kedi seviyorsa, biyiklarinizi!

bir ayı seviyorsa,bacak killarinizi uzatabilirsiniz.
şu karın ağrısı feministlerin pisliklerinden biri daha. onun zorunda değiliz bunun zorunda değiliz bilmem ne...

ulan leş karı sen zaten pissin, kılıfı bulunca uydurduğun anlaşılmıyor mu sanıyorsun?

bak aynıları üniversite yıllarında yağlı saçları ve ciğer solduran ter kokularıyla kolektif midir nedir oralarda ciyak ciyak bağırıp çirkeflik yapan, kuş darıltan tipler.
Bence de. ama kötü duruyor be gülüm. Yoksa tükkan senin.
Ne tarafa doğru kusmalıyım? Ülkemde böyle iğrençlikler görmek is te mi yo rum!
size kim kıllarınızı almak zorundasınız dedi ki?
Evet, çünkü Böyle bir zorunluluk yok. Kimseye kendimizi beğendirme, başkasını memnun etme mecburiyetimiz hiç yok.
Nasıl rahatsanız onu yapın hanımlar. Bıyıklarınızdan sakallarınızdan öperim.
O zaman neden o acılara katlanıp saatlerce kıl tüy alıyorsunuz? Cevaplar soru kitapçığının arkasında...
zorunda değiller ama yaptıkları ilk iş epilasyona gitmek. zorunda değiller tabi yersen. kadınların kendilerini beğendirme hastalığı vardır bu yüzden bu huylarından vazgeçemezler. fıtrat böyle bunu baskılayamazsın.
Hacı abi, dayı, hoop birader gibi hitaplardan hoşlanıyorsan sıkıntı yok tabi alma.
bu görev aslında kadınlara verilmiştir. geçmişi taa eskilere dayanır. uzun mevzu olduğu için bunu burada şimdi açıklamayayım. Sadece şunu belirtmek isterim ,eğer siz kadınlar artık kıllarınızı almak istemiyorsanız o zaman anlaşma bozulmuş demektir ve yeni bir anlaşma olarak artık bu görevi Biz erkekler alıyoruz. mutlu musunuz ayol.
varsa öyle bir şey çok mutlu oluruz.ewed
istemeyen almasın. biz de kıllarını alanlarla beraber olma hakkımızı kullanırız.
Erkeğin kıllısı aliden, kadının kıllısı ayıdan derler.
almayın o zaman. niye gelip böyle bir şey yazma gereği duyuyorsunuz ki?