bugün

Olabilirler de niye olsunlar ki sex yapmak var iken?
işin sonu oraya çıkacak . Öyle olabilir yani dikkat etmek lazım .
Niye olmasın ki?her arkadaşlık ilişkiye dönecek diye bir kaide yok.
Eğer kendine acıması yoksa, arkadaş da olur, sevgili de. Bir öküzle arkadaş olacağıma kafamı duvarlara vururum daha iyi..
bana göre evet.
normal şartlarda evet.
anormal şartlarda hayır.
demokrasilerde ve demokratik toplumlarda evet.
otokrasilerde ve otokratik toplumlarda hayır.
avrupa, iskandinav ülkeleri, abd, japonya, güney kore gibi ülkelerde evet.
ortadoğu'daki ezici çoğunluğun hakim olduğu zihniyete göre hayır.
kadın-erkek eşitliğine inananlara göre evet.
kadını üstün tutan feminazilere, kampüs cadılarına, erkeği üstün tutan maskülanazilere, incellere, şeriatçılara göre hayır.
izmir'de evet.
yozgat'ta hayır.
istanbul'da sarıyer, beykoz, etiler, beşiktaş, kadıköy, caddebostan vb. gibi semtlerde evet,
bağcılar, esenler, güngören, esenyurt, gaziosmanpaşa gibi semtlerde hayır.
bursa'da nilüfer'de evet, yıldırım'da özellikle yavuzselim civarı, hayır.
kısacası 1.dünya ülkelerinde evet, 3. ve 4.dünya ülkelerindeki zihniyete göre hayır.
zaten anaokulunda, ilkokulunda kızlar ve erkekler arkadaş olmuyor mu?
olabilirler neden olmasın.
Olamazlar.

Bir kadınla arkadaş olmam.

Zaten arkadaş olan erkekler de o kızın yanındaki kızlara zıplamak için arkadaş olur bu böyledir.

Bizim ki daha çok Ortam arkadaşlığı oluyor ilgi duyulan konulara göre.
Benim takıldığım kadın olamaz. Diğerleri beni alakadar etmiyor.
Amına bile koyarlar.

Küfür kültürü olmayanlar için açıklama: Yani o kadar iyi arkadaş olurlar ki hemcinsleriyle bu kadar yakın olamazlar belki de.
bir yaşam tarzı olarak benimsediğim, noktalama işareti gibi kullandığım, lügatıma demirbaş olarak yerleşen küfürlerime tahammül gösteren kadınlarla iyi arkadaş olabiliyorum.

onlar bunu bilir ki, ben onlara zarar vermem.
evliliğin de bir nevi arkadaşlık olduğu gözden kaçmasın.
arkadaşıyla sikiş sokuş yaşayanlara selam olsun.
Olur, oluyor, olmakta, olacak...
olabilir tabii. benim okul arkadaşlarımda kızlar da var ve sadece arkadaş olarak sohbet edebiliyoruz.
Tabi ki olabilir sevgili olabilmek kadar doğal.
Sevgili olmaması şartıyla olabilir, niye olmasın?
Olsalar bile zihinlerinin bir köşesinde, birbirlerini yedekte beklemek veya bekletmek dusuncesi hâkimdir.
ikisi içinde kalabilir mi sorudu daha mantıklı kalabilir ama yüzdesel olarak oran düşüktür .
başlangıçta evet...
kadın güzel ya da erkek yakışıklı ise olmaz arkadaşlar. eğer iki taraftan birisi eşcinsel ise o zaman olur.
Olabilir. imkansız değildir.
Olabilir elbette. Ancak cinsel dürtülerinizden ayrılabilmek ve insana insan olduğu
bilinciyle yaklaşabilmeniz için bireysel olarak çok çaba sarf etmeniz gerekir.
kadının istediği kadar arkadaş olabilirsiniz...
türkiye ve ortadoğu ülkelerinde imkansız.
Cevap veriyorum: kaç yaşında tanıştığınıza göre değişir.

Eğer çocukluk veya ergenlik döneminden arkadaşınızsa ve aranızda hiçbir şey olmadıysa emin olun öz kardeşten farksız olursunuz. Ömürlük dost olunur. Benim öyle çok erkek kardeşim var. Eşleriyle de sık sık görüşürüm. Canımdır hepsi.

Ha eğer 25 yaşından sonra tanıştığınız biriyse ve çok samimi olmaya başladıysanız geçmiş olsun. Sonunda ilişki yaşarsınız veya en azından mutlaka bir çekim hissedersiniz. Evliliğe kadar da gidebilir.

Yani belli bir yaştan sonra kadın ve erkek ancak yüzeysel boyutta arkadaş olabilir. Çok samimi olunursa duygular devreye girer.
görsel